Premiera Tabula Rasa opóźniona

Wszyscy oczekujący na premierę nowej gry MMORPG będą musieli jeszcze trochę poczekać. Starr Long ogłosił, że data wydania Tabula Rasa zostanie przesunięta, najprawdopodobniej na 2 listopada.

Wiadomość jest o tyle zaskakująca, że podano ją naprawdę blisko oficjalnej daty premiery. Wiadomo, że Tabula Rasa miała ukazać się na rynku już 19 października. Nic z tego. Dosłownie w ostatnim momencie okazało się, że gra trafi do sprzedaży najwcześniej 2 listopada.

Long podkreślił, że opóźnienie wynika z faktu, że programiści chcą wprowadzić do gry jeszcze kilka niezbędnych poprawek. Jednak podobno są to jedynie czysto kosmetyczne zmiany.

Czego te ulepszenia mają dotyczyć? Tu już przedstawiciel firmy był bardziej tajemniczy. Przede wszystkim chodzi o stabilność w sieci i poprawne działanie gry.

Starr Long wyraził ubolewanie z faktu, że nie udało się dotrzymać pierwotnej daty premiery. Oświadczył również, iż te kilka dodatkowych dni pozwoli twórcom zmienić grę na tyle aby fani byli w stanie odczuć jakość wprowadzonych zmian.

Nietrudno zauważyć, że obie wypowiedzi są ze sobą sprzeczne. Z jednej strony "kosmetyczne zmiany", z drugiej "widoczna poprawa jakości". Jaka jest prawda? Cóż, to wie pewnie tylko sam Long. Nam pozostaje jedynie cierpliwie czekać.


Zobacz również