Premiera Test Drive Unlimited dopiero w połowie kwietnia!

W trakcie pisania tej wiadomości, oczyma wyobraźni widziałem gromy, jakie posypią się na CD Projekt zaraz po jej opublikowaniu. Na wstępie uprzedzam - informacja tylko dla graczy o mocnych nerwach

Wszystkich tych, którzy obejrzeli naszą mega wideorecenzję Test Drive Unlimited i z niecierpliwością czekali na premierę, z pewnością zaboli wiadomość o jej poślizgu.

Otóż polski dystrybutor gry, CD Projekt, poinformował, że TDU pojawi się na naszym rynku dopiero w połowie kwietnia. W oficjalnym oświadczeniu firmy czytamy:

"Przyczyną przesunięcia jest problem z zsynchronizowaniem polskiej wersji językowej gry z serwerami multiplayerowymi producenta. Zadanie to okazało się trudniejsze i bardziej pracochłonne niż pierwotnie przewidziały Eden i Atari (producent i światowy wydawca gry). Trudności wynikają z charakteru rozgrywki wieloosobowej zbliżonego do massive multiplayer on-line."

Na pocieszenie można dodać, że cena TDU w Polsce wyniesie jedynie 99,90 złotych. CDP twierdzi, że to niemal dwa razy mniej niż na zachodzie. Fajnie, tylko jak długo jeszcze?