Premiera Trine 2 na PC

Niesamowita i magiczna platformówka przygodowa typu side-scroller już 9 grudnia powraca w nowym, fantastycznym wydaniu! W przystępnej cenie 54,90 PLN gracze pecetowi otrzymają grę wydaną w znanej serii Ubisoft Exclusive. Razem z samą grą, w polskiej wersji językowej, gracze otrzymają dodatki w postaci kodu umożliwiającego darmowe ściągnięcie pierwszej części Trine ze strony Ubisoft, oficjalny soundtrack do gry oraz ekskluzywny artbook.

Królestwo znów jest zagrożone, tym razem przez rozrastające się w zastraszającym tempie chwasty i lasy. Gracz może wcielić się w jednego z trójki bohaterów: Czarownika Amadeusza, Rycerza Poncjusza albo Złodziejkę Zoyę, aby rozwiązać tajemnicę przeklętych lasów.

Podróżując przez oszałamiające, lecz jednocześnie groźne światy i odpierając ataki przerażających potworów, gracz ma do wykorzystania szeroką gamę specjalnych umiejętności swoich bohaterów, by pokonać liczne śmiertelne pułapki. Jednocześnie do rozwiązania pozostaje wiele zagadek opartych na prawach fizyki i odkrycie niesamowitych tajemnic! Zagłębiając się w przygodę gracz zdobywa doświadczenie, które pozwoli mu rozwinąć zupełnie nowe umiejętności.

Offline czy online - gracze mogą zaprosić do gry dwójkę swoich znajomych! Żadne wyzwanie nie jest zbyt trudne, gdy gra się w zespole - w trybie kooperacji można łączyć moce postaci i odkrywać nowe sposoby na pokonanie przeszkód, rozwiązanie zagadek i rozgromienie potworów!

- informacja prasowa