Premiera Unreal Tournament III znów przesunięta

Z nieznanych powodów firma Midway przesunęła premierę Unreal Tournament III na pierwszy kwartał 2008 roku. Na szczęście sprawa dotyczy póki co jedynie posiadaczy PlayStation 3.

David Zucker, przedstawiciel firmy, wyraził niezadowolenie z faktu, że producent straci miliony dolarów. Grę Unreal Tournament III ominie bowiem okres świąteczny co wiąże się z wymiernymi stratami finansowymi.

Niemniej jednak Zucker zapewnił, że Midway woli raczej jeszcze chwilę popracować nad grą i stracić te pieniądze niż wypuścić na rynek bubel. Idea słuszna, przy tym dobra dla graczy. Inną sprawą jest fakt, że bubel przyniósłby twórcom jeszcze większe straty.

Pierwotnie trzecia część słynnego hitu ukazać się powinna w listopadzie tego roku. Premiera miała się odbyć zarówno na PC jak i PlayStation 3.

Coś ostatnio z obozu pracującego nad grą dochodzą nas same nieciekawe wiadomości. Najpierw informacja o problemie nad stworzeniem tzw. "cross platform", teraz opóźniona premiera. Miejmy nadzieję, że dodatkowy czas dany twórcom przełoży się na jakość tytułu. W końcu nie chodzi tu a jakąś tam grę, ale o Unreal Tournament III. Miliony graczy czekają a to zobowiązuje.