Premiera WWI: Battlefields

Do rąk polskich graczy trafiła wreszcie historyczna strategia czasu rzeczywistego pt. World War I: Battlefields (tytuł zachodni: The Entente. World War I Battlefields).

World War I: Battlefields przeniesie graczy na pola bitewne I wojny światowej, gdzie będą mogli wykazać się umiejętnościami strategicznymi, i być może, zmienić losy konfliktu i Europy. Podczas rozgrywki walki będą toczyć się na ogromnych mapach, na których w starciach może brać udział nawet do 10 000 jednostek każdej ze stron konfliktu jednocześnie.

W grze będziemy mogli objąć dowództwo nad wojskami pięciu nacji: Rosji, Francji, Niemiec, Austro-Węgier i Wielkiej Brytanii. Gra oferuje pięć kampanii (dla każdej z nacji), które powstały w oparciu o historyczne dane na temat poczynać poszczególnych państw i ich roli w konflikcie. Do dyspozycji graczy oddano szeroki arsenał spotykanych w tamtym okresie jednostek i formacji wojskowych. Warto zaznaczyć, że niemal każdy element środowiska gry został opracowany na podstawie oryginalnych dokumentów i zdjęć historycznych. W Entente nie zabrakło również trybu gry wieloosobowej, w którym w rozgrywce może brać udział do ośmiu graczy jednocześnie.

World War I: Battlefields została wydana w polskiej wersji językowej i dostępna jest w sklepach w cenie 99,90 zł.

Węcej informacji:

http://www.buka.com/game/Game_171.htm


Zobacz również