Premiera dwóch gier z Barbie w roli głównej

Uwaga, informacja przeznaczona jest wyłącznie dla dziewczynek, które wciąż lubią bawić się lalkami Barbie lub ich rodziców. No, chyba, że macie dość siekania w STALKERa, FIFE, Tibuerium Wars, Simy... I w ogóle chcecie się zrelaksować. Resztę użytkowników prosimy o zachowanie spokoju.

Do sklepów w całym kraju trafiły dwie gry z kultową Barbie w roli głównej. Gracze (graczki), którzy mają dość plastikowych zabawek z pewnością zwrócą uwagę na takie tytuły jak Barbie: Salon Piękności czy Barbie: Przygody Syrenki.

W części Salon Piękności należy pomóc Barbie, Christie i Teresie przeobrazić się ze zwykłych dziewczyn w prawdziwe królowe piękności. Wymyślić wspaniałą fryzurę, zrobić olśniewający makijaż i wybrać strój odpowiedni na różne okazje, jak premiera filmowa, randka czy ślub.

Przygody Syrenki to oceaniczna przygoda z Barbie Syrenką i konikiem morskim o imieniu Sami. Zadaniem przewodnim jest przywrócenie magii muszli i jej tęczowego blasku, ale czekają tu także podwodne labirynty, rafy koralowe, lasy wodorostów.

To jednak nie koniec zabawy! Już 31 maja do sklepów trafi Barbie z Jeziora Łabędziego, a w kolejnych miesiącach dalsza część serii z przygodami lalki Barbie.