Premiera filmu "tick, tick... BOOM!" już dziś na Netflixie!

Do szerokiej biblioteki filmów i seriali platformy Netflix dołączył nowy musical o tytule "tick, tick... BOOM!". O czym opowiada i dlaczego warto go zobaczyć?

„Tick, tick…BOOM” to historia Jona, młodego kompozytora teatralnego, który w 1990 roku zarabia na życie w Nowym Jorku jako kelner, a po pracy komponuje pewien utwór, który ma stać się kolejnym przebojowym amerykańskim musicalem. Krótko przed pokazaniem publicznie swojego dzieła mającego zapewnić mu sukces, Jon czuje coraz większą presję: ze strony swojej dziewczyny Susan, która marzy o życiu artystycznym poza Nowym Jorkiem, oraz ze strony swojego przyjaciela Michaela, który porzucił marzenia na rzecz stabilności finansowej. W tle pojawia się kwestia epidemii AIDS, która pustoszy środowisko artystyczne.

tick, tick... BOOM!

fot. Netflix

tick, tick... BOOM!

reż. Lin-Manuel Miranda

Dobiegający trzydziestki, obiecujący kompozytor teatralny próbuje pogodzić miłość i przyjaźń z presją stworzenia czegoś wielkiego, zanim skończy mu się czas.

Film "tick, tick... BOOM!" jest dostępny do obejrzenia na platformie Netflix — zarejestruj się i oglądaj już od 29 zł za miesiąc. Sprawdź, jakie jeszcze produkcje pojawią się w tym miesiącu na platformie, tutaj.

Zobacz również:

  • Riverdale, sezon 7. – ile odcinków ma serial? Harmonogram premier w serwisie Netflix
  • Netflix - najlepsze horrory, które obejrzysz w 2023 roku [MAJ]

Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: