Premiera gry FIFA 08 już 25 września 2007?

Ciekawa informacja zawitała w ostatnich dniach na liczne strony internetowe poświęcone grom. Istnieją całkiem uzasadnione przypuszczenia, że już za kilka miesięcy, dokładnie 25 września 2007, w Stanach Zjednoczonych zadebiutuje kolejna wersja gry FIFA.

Plotki w sprawie daty premiery FIFA 08 pojawiły się zaraz po tym jak popularny amerykański sklep internetowy "Electronics Boutique" umieścił grę w swojej ofercie.

W katalogu produktów, przy tytule FIFA 08, widnieje wytłuszczona na czerwono data premiery gry: 25 września 2007. Co więcej, wymienione są platformy na jakie pojawi się produkcja: PlayStation 2, PlayStation 3, PlayStation Portable, Xbox, Xbox 360, Nintendo DS oraz...

Wii! Tak jest, jeśli oferta okaże się prawdziwa to doczekamy się pierwszego porządnego symulatora piłki na najnowszą konsolę Nintendo. Ciekawe jak tym razem producenci wykorzystają unikalne możliwości wiimote'a.

Czy coś faktycznie jest na rzeczy? Dowiemy się dopiero po opublikowaniu oficjalnego oświadczenia EA. Jak na razie firma milczy.