Premiera gry Formula One 2006 na PSP i PlayStation 2

Swój rynkowy debiut miała wczoraj Formula One 2006. Gra przeznaczona jest na platformy PlayStation 2 i PSP. Masz odwagę rozpocząć szaleńczy wyścig?

Formula One 2006 umożliwi wam sprawdzenie swoich umiejętności w najszybszych wyścigach świata. Dzięki wykorzystaniu pełnej licencji Formuły 1, w grze znajduje się wszystkie jedenaście zespołów i dwudziestu dwóch kierowców rywalizujących w tym sezonie.

Rywalizacja będzie się toczyć na osiemnastu torach. Wszystkie są wzorowane na prawdziwych. Znajdziecie tu między innymi legendarne Monza i Silverstone oraz najnowsze Bahrajn i Istambuł.

Gra zawiera wiele dopracowanych trybów zabawy. Można więc rozegrać pojedynczy wyścig, Grand Prix, cały sezon albo karierę.

Formula One 2006 oferuje również możliwość ściągnięcia z sieci uaktualnień dotyczących przebiegu sezonu 2006 w Formule 1 - zamiast kwalifikacji można wybrać prawdziwe pozycje startowe zawodników w każdym wyścigu, a także zdecydować się na jazdę podczas takiej pogody, jaka była naprawdę na danej trasie w tym sezonie.

Oficjalna strona pod tym adresem.