Premiera gry 'Władca Pierścieni: Trzecia Era' już wkrótce!

Firma Electronic Arts Polska poinformowała, że premiera gry 'Władca Pierścieni: Trzecia Era' odbędzie się 5 listopada. Tego dnia na półki sklepowe trafią wersje na konsole PlayStation2, Xbox oraz Game Boy Advance. Dokładnie tydzień później - 12 listopada - w grę będą mogli zagrać posiadacze Nintendo GameCube. Wersja na konsolę PS2 będzie dostępna w polskiej wersji językowej.

'Władca Pierścieni: Trzecia Era' jest pierwszą konsolową grą RPG osadzoną w realiach świata Władcy Pierścieni. W grze będziemy mogli podążać śladami Drużyny Pierścienia i wziąć udział w najważniejszych wydarzeniach z wszystkich trzech części filmowej trylogii studia New Line Cinema. W tej epickiej przygodzie gracze będą mieli okazję zmierzyć się z demonicznym Balrogiem w kopalniach Morii, bronić upadłego miasta Osgiliath czy próbować zniszczyć Helmowy Jar. Podczas rozgrywki będziemy mogli zdecydować, czy stanąć postronie sił dobra i ocalić Śródziemie czy przyłączyć się do sług Saurona.

Jak na grę RPG przystało, w trakcie rozgrywki będziemy mogli rozwijać prowadzone przez nas postacie - ulepszać będzie można ich broń, styl walki i cechy postaci. Fabuła gry jest nieliniowa, wiec będzie można zająć się wypełnianiem głównych celów gry lub poszukać zadań pobocznych i odkryć w ten sposób dodatkowe postacie, sekretne bronie oraz potężne przedmioty.


Zobacz również