Premiera iPhone 3G S: wideo z Paryża i zdjęcia zawartości pudełka

iPhone 3G S trafił już na rynek ośmiu państw, w tym Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Francji. Wydarzenie przyciągnęło setki fanów Apple, którzy ustawiali się w długich kolejach by znaleźć się w gronie pierwszych posiadaczy najnowszego smartfona. Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo z premiery iPhone 3G S w Paryżu oraz galerii ze zdjęciami zawartości pudełka z urządzeniem.

iPhone 3G S trafił dziś na rynek Stanów Zjednoczonych, Kanady, Francji, Niemiec, Włoch, Hiszpanii, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii. W przyszłym tygodniu urządzenie zostanie wprowadzone do sprzedaży w kolejnych sześciu państwach. Apple planuje w najbliższym czasie wprowadzić iPhone'a 3G S do 80 krajów świata.

iPhone 3G S został po raz pierwszy zaprezentowany podczas wystąpienia otwierającego konferencję Apple WWDC 2009. Wersja 3GS wygląda tak samo iPhone 3G. Różnica znajduje się we wnętrzu urządzenia. Modyfikacje, jakie wprowadziło Apple, znacznie zwiększyły szybkość działania smartfona. Według zapowiedzi producenta, iPhone 3G S jest dwukrotnie szybszy od pierwowzoru.

Na paryskiej i amerykańskiej premierze iPhone 3G S pojawiły się tłumy. Materiał wideo z Francji możecie zobaczyć już teraz:

iPhone 3G S, mimo sporego zainteresowania ze strony fanów Apple, nie wzbudził podczas premiery takiej sensacji jak pierwowzór. Przyczyn jest wiele - z najważniejszych trzeba wymienić fakt, że większość z posiadaczy iPhone 3G związana jest jeszcze dwuletnimi umowami ze swoimi operatorami sieci komórkowych. Drugą kwestią jest ogólna sytuację na rynku smarfonów, gdzie w ostatnim czasie pojawiła się bardzo silna konkurencja (zobacz galerię: iPhone 3G S? Nic specjalnego. Oto 8 alternatywnych smartfonów).

Zapraszamy również do galerii, w której możecie zobaczyć co znajduje się w pudełku z urządzeniem iPhone 3G S.