Premiera już zaraz, a gra FIFA 21 jeszcze nie gotowa?

Do tej pory Electronic Arts przyzwyczaiło nas do wypuszczania wersji demo przed oficjalną premierą gry z serii FIFA, jednak tym razem jest inaczej. Jak wyjaśniają to wydawcy?

Premiera pełnej wersji gry FIFA 21 ma mieć miejsce w piątek, 9 października. W przypadku osób subskrybujących EA Play sprawa ma się inaczej, bo zagrać w najnowszą produkcję Electronic Arts będą mogły już w czwartek, 1 października. Tytuł ma ukazać się na komputerach PC, PlayStation 4, Xboxie One, a nawet na Nintendo Switch. Dodatkowo gra będzie dostępna również na konsolach najnowszej generacji firmy Sony i Microsoft, które swoją premierę mają w listopadzie.

Twórcy przyzwyczaili fanów, że na przełomie września i października zawsze pojawiała się wersja demo najnowszej gry serii FIFA. Działało to w ramach promocji przed debiutem, a dodatkowo pozwalało graczom rzucić okiem na nowe rozwiązania. Jest to dosyć ważne, bo zmiany pomiędzy kolejnymi odsłonami nie były nigdy bardzo znaczące. W tym roku jednak stało się inaczej, bo wersji demo nie ma dostępnej do pobrania.

FIFA 21

Okazuje się, że Electronic Arts zdecydowało się tym razem nie wypuszczać demo przed premierą pełnej wersji FIFY 21. Producent twierdzi, że woli skupić się włącznie na dopieszczaniu gry. Czy to znaczy, że tytuł nie jest jeszcze gotowy i wydawca wszystkie swoje siły musi skupić na poprawianiu niedoróbek? Tego dowiemy się dopiero po premierze, jednak fani nie wybaczą EA, jeżeli w ich ręce trafi produkt pełen błędów.

Zobacz również: Gracze zażenowani reklamą gry FIFA 21 w gazecie dla dzieci