Premiera nowej powieści z Uniwersum Marvela

To dziś najlepsza wiadomość dla fanów Marvela - właśnie ruszyła sprzedaż ogromnej dawki przygód. ,,Wszyscy chcą rządzić światem" czeka na Was na półkach księgarń.

Premiera nowej powieści z Uniwersum Marvela

źródło: www.as.com

Od dziś można zatracić się w nowych przygodach suberbohaterów -„Wszyscy chcą rządzić światem” Dana Abnetta (znanego także z bestsellerowych powieści w serii „Warhammer 40 000”). Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Insignis.

Stan Lee i Jack Kirby grupę superherosów Avengers stworzyli w 1963 roku i podbili serca wszystkich czytelników komiksów. Dopiero kilkadziesiąt lat później przyszedł czas na podbicie serc kinomanów.

Bohaterowie zyskali status kultowych i zajęli miejsce w popkulturowym kanonie, tym samym fascynując już od kilku pokoleń. Od zawsze drużyna mierzy się z mnóstwem złoczyńców, jednak tym razem, w powieści Dana Abnetta jej członkowie muszą stawić czoło wszystkim największym wrogom naraz! Herosi są rozrzuceni po całym świecie - od Waszyngtonu, przez Berlin i Syberię, po Madripoor i muszą kolejny raz połączyć siły, aby pokonać niebezpiecznych przeciwników i zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom Ziemi.

Zespół superbohaterów składający się z Kapitana Ameryki, Thora, Iron Mana, Hawkeye, Czarnej Wdowy, Bruce Bannera i Nicka Fury sprawi, że czytelnik nie będzie mógł oderwać się od lektury.

W tym miejscu można zapoznać się z fragmentem książki.

Książka w przedsprzedaży w najlepszej cenie.