Premiera nowych smartfonów Xiaomi już dziś! Sprawdź, jak oglądać debiut Xiaomi 12T Pro na żywo

Event rozpocznie się o godzinie 14:00. W trakcie wydarzenia zobaczymy, między innymi, premierę dwóch nowych modeli smartfonów.


Premiera nowych smartfonów Xiaomi już dziś! Sprawdź, jak oglądać debiut Xiaomi 12T Pro na żywo

Źródło: Twitter / Snoopy Tech

Premiera Xiaomi 12T Pro

Wydarzenie będzie można śledzić na oficjalnym kanale Xiaomi w serwisie YouTube. Najważniejszą częścią prezentacji ma być debiut dwóch nowych wersji tegorocznego flagowca, czyli Xiaomi 12T oraz Xiaomi 12T Pro. Oprócz smartfonów zobaczymy także premierę tabletu Redmi Pad oraz kilku mniejszych akcesoriów.Xiaomi 12T Pro - Czy jest na co czekać?

Pod względem designu nowe modele będą przypominały podstawowe wersje z serii oznaczonej numerem 12. Otrzymamy więc smukłą konstrukcję z charakterystyczną wyspą na obiektywy umieszczoną na pleckach urządzenia. Najważniejsze zmiany dotyczą jednak podzespołów - szczególnie w modelu 12T Pro.

Zobacz również:

Xiaomi 12T ma otrzymać aparat główny o rozdzielczości 108 Mpix oraz wyświetlacz wykonany w technologii AMOLED z odświeżaniem obrazu na poziomie 120Hz. Podstawowy wariant flagowca zadebiutował ze znacznie słabszym obiektywem (50 Mpix), ale oferował podobny ekran. Więcej modyfikacji trafi jednak do modelu 12T Pro, który ma szansę konkurować z najmocniejszymi smartfonami na rynku.

Urządzenie zostanie wyposażone w najnowszy procesor marki Qualcomm - Snapdragon 8 Plus Gen 1. Oznacza to, że wydajność nowego telefonu Xiaomi może być znacznie wyższa niż w przypadku takich urządzeń jak np. Galaxy S22 Ultra od Samsunga. Flagowiec koreańskiej firmy został oparty (w przypadku europejskich egzemplarzy) na układzie Exynos 2200, który prezentuje się znacznie gorzej od chipsetu marki Qualcomm.

Premiera nowych smartfonów Xiaomi już dziś! Sprawdź, jak oglądać debiut Xiaomi 12T Pro na żywo

Źródło: nanoreview.net

Co więcej, model 12T Pro otrzyma aparat główny o rozdzielczości 200 Mpix. Xiaomi wypuści więc na rynek jeden z pierwszych smartfonów, wyposażonych w tak mocny obiektyw.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 14:00. Możecie je śledzić w serwisie YouTube lub na stronie producenta.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: