Premiery gier 28.02-06.03 - Fight Night Champion

Pierwszy tydzień marca przyniesie kilka kolejnych premier gier. Znajdzie się coś zarówno dla fanów sportu, strategii jak i samochodówek. Największym hitem wydaje się być Fight Night Champion, kontynuacja cyklu bokserskiego na konsole Xbox 360 i Playstation 3.

Tydzień zaczyna się od premiery Crash Time IV: The Syndicate, czwartej odsłonie serii samochodówek opartych na legendarnym niemieckim serialu kryminalnym Cobra: Oddział Specjalny. Gra serwuje to czego możecie się po tego typu tytule spodziewać: pościgi, pościgi i jeszcze raz pościgi. Akcja ma miejsce w Kolonii, a twórcy zadbali o to, żebyśmy zobaczyli jej najbardziej charakterystyczne miejsca. W dniu premiery Crash Time IV: The Syndicate zapłacicie za niego zaledwie 29,99 PLN.

Prawdziwy wysyp gier zobaczycie jednak w piątek 4 marca. Zacznijmy od RIFT, MMORPG przenoszącego nas do zrujnowanego królestwa Telary. Wcielamy się tutaj w nieśmiertelnego bohatera, który musi stawić czoła złemu bóstwu i przynieść pokój na zmęczone wojną ziemie królestwa. RIFT kosztuje 159,99 PLN.

Największym hitem tego tygodnia jest jednak bez wątpienia Fight Night Champion. Poprzednie części z serii Fight Night podbiły serca graczy niesamowitą grywalnością i nikt nie ma wątpliwości, że tak też będzie tym razem. Twórcy z kanadyjskiego studia EA stworzyli zupełnie nowy tryb dla pojedynczego gracza, w którym poprowadzimy nieznanego boksera Andre Bishopa do międzynarodowej sławy. O to aby historia była ciekawa i wciągająca zadbał Will Rokos, autor scenariusza m. in. Monster's Ball. Cena Fight Night Champion to 229,90 PLN - gra jest dostępna tylko na konsolach Xbox 360 i Playstation 3.

Nowy dodatek do gry Warhammer 40,000 to coś na co fani serii czekali od dawna

Nowy dodatek do gry Warhammer 40,000 to coś na co fani serii czekali od dawna

Fani Warhammera z pewnością będą zachwyceni faktem, iż w piątek CD Projekt wyda drugi dodatek do gry Warhammer 40,000: Dawn of War II. Rozszerzenie nosi podtytuł Retribution i przenosi nas 10 lat po wydarzeniach z poprzedniego dodatku Chaos Ring. Retribution zawiera nowe kampanie i jednostki i dopuszcza możliwość przejęcia kontroli nad każdą z ras jaka do tej pory się pojawiła. Za Warhammer 40,000 Dawn of War II - Retribution zapłacicie 79,90 PLN.

Na koniec coś luźniejszego czyli Rango. Jest to zręcznościówka oparta na wyświetlanym w kinach filmie animowanym pod tym samym tytułem. Wcielamy się w kameleona Rango, który zostaje szeryfem w pustynnym miasteczku "Brud". Gra wychodzi na konsole Xbox 360, Playstation 3, Nintendo Wii i NDS. Jej cena to 229,90 PLN.