Premiery gier 28.02-06.03 - Fight Night Champion

Pierwszy tydzień marca przyniesie kilka kolejnych premier gier. Znajdzie się coś zarówno dla fanów sportu, strategii jak i samochodówek. Największym hitem wydaje się być Fight Night Champion, kontynuacja cyklu bokserskiego na konsole Xbox 360 i Playstation 3.

Tydzień zaczyna się od premiery Crash Time IV: The Syndicate, czwartej odsłonie serii samochodówek opartych na legendarnym niemieckim serialu kryminalnym Cobra: Oddział Specjalny. Gra serwuje to czego możecie się po tego typu tytule spodziewać: pościgi, pościgi i jeszcze raz pościgi. Akcja ma miejsce w Kolonii, a twórcy zadbali o to, żebyśmy zobaczyli jej najbardziej charakterystyczne miejsca. W dniu premiery Crash Time IV: The Syndicate zapłacicie za niego zaledwie 29,99 PLN.

Prawdziwy wysyp gier zobaczycie jednak w piątek 4 marca. Zacznijmy od RIFT, MMORPG przenoszącego nas do zrujnowanego królestwa Telary. Wcielamy się tutaj w nieśmiertelnego bohatera, który musi stawić czoła złemu bóstwu i przynieść pokój na zmęczone wojną ziemie królestwa. RIFT kosztuje 159,99 PLN.

Największym hitem tego tygodnia jest jednak bez wątpienia Fight Night Champion. Poprzednie części z serii Fight Night podbiły serca graczy niesamowitą grywalnością i nikt nie ma wątpliwości, że tak też będzie tym razem. Twórcy z kanadyjskiego studia EA stworzyli zupełnie nowy tryb dla pojedynczego gracza, w którym poprowadzimy nieznanego boksera Andre Bishopa do międzynarodowej sławy. O to aby historia była ciekawa i wciągająca zadbał Will Rokos, autor scenariusza m. in. Monster's Ball. Cena Fight Night Champion to 229,90 PLN - gra jest dostępna tylko na konsolach Xbox 360 i Playstation 3.

Premiery gier 28.02-06.03 - Fight Night Champion

Nowy dodatek do gry Warhammer 40,000 to coś na co fani serii czekali od dawna

Fani Warhammera z pewnością będą zachwyceni faktem, iż w piątek CD Projekt wyda drugi dodatek do gry Warhammer 40,000: Dawn of War II. Rozszerzenie nosi podtytuł Retribution i przenosi nas 10 lat po wydarzeniach z poprzedniego dodatku Chaos Ring. Retribution zawiera nowe kampanie i jednostki i dopuszcza możliwość przejęcia kontroli nad każdą z ras jaka do tej pory się pojawiła. Za Warhammer 40,000 Dawn of War II - Retribution zapłacicie 79,90 PLN.

Na koniec coś luźniejszego czyli Rango. Jest to zręcznościówka oparta na wyświetlanym w kinach filmie animowanym pod tym samym tytułem. Wcielamy się w kameleona Rango, który zostaje szeryfem w pustynnym miasteczku "Brud". Gra wychodzi na konsole Xbox 360, Playstation 3, Nintendo Wii i NDS. Jej cena to 229,90 PLN.