Premiery hitów Atari opóźnione. Colin 04 o połowę tańszy!

CD Projekt, wyłączny dystrybutor gier firmy Atari w Polsce, poinformował, że premiery "RollerCoaster Tycoon 3" i "Sid Meier's Pirates!" zostały przesunięte. Jednocześnie wydawca poinformował również o obniżeniu ceny gry "Colin McRae Rally 04" do 49,99 zł.

Dystrybutor poinformował, że trudności związane z wydaniem obu tytułów są od niego niezależne. Jednocześnie firma CD Projekt zapewnia, że dołoży wszelkich starań, aby doprowadzić do jak najszybszego wydania obu gier w Polsce. Dystrybutor nie podaje jednak konkretnych terminów.

Natomiast fanów wyścigów samochodowych zapewne ucieszy informacja o obniżeniu ceny "Colin McRae Rally 04" o 50 %! Przypomnę tylko, że w grze mamy możliwość wzięcia udziału w mistrzostwach, kierując jednym z 20 licencjonowanych samochodów. Można ścigać się drużynowo, jeden na jednego lub za pośrednictwem sieci na 52 odcinkach w 8 krajach. W czwartej odsłonie Colin McRae Rally można wybrać jednego z pięciu pilotów, m.in. Martynę Wojciechowską i Krzysztofa Hołowczyca.

Gra "Colin McRae Rally 04" została wydana w serii "Fajna Cena" w profesjonalnej, polskiej wersji językowej i kosztuje obecnie 49,99 zł.


Zobacz również