Premiery seriali – KWIECIEŃ 2023. Wiosenna oferta Netflixa, HBO Max, Disney+ i innych serwisów

Co oglądać w kwietniu w najpopularniejszych serwisach streamingowych? Przedstawiamy najnowsze seriale, dzięki którym ta wiosna stanie się naprawdę interesująca.

fot. Amazon Studios/HBO Max

Upadek królestwa – sezon 5 (Netflix)

Premiera: 1 kwietnia

Śmierć króla Edwarda kończy krótki pokój panujący w Anglii. Do walki o tron stają dwaj pretendenci, a Uhtred z Bebbanburga (Alexander Dreymon) musi się opowiedzieć po stronie któregoś z nich. Tymczasem duński król-wojownik Anlaf chce wykorzystać niepokoje w Anglii do własnych celów.

Schmigadoon! – sezon 2 (Apple TV)

Premiera: 5 kwietnia

Melissa (Cecily Strong) i Josh (Keengan-Michael Key) czują się coraz bardziej zmęczeni swoją zwyczajną egzystencją. Postanawiają odnaleźć Schmigadoon i znów wypełnić życie śpiewem i tańce. Tym razem trafiają jednak do innej musicalowej epoki – mroczniejszej i z niekoniecznie pozytywnymi zakończeniami...

Zobacz również:

The Good Mothers (Disney+)

Premiera: 5 kwietnia

Denise (Gaia Girace), Maria Concetta Cacciola (Simona Distefano) i Giuseppina Pesce (Valentina Bellè) przyszły na świat w jednej z najgroźniejszych rodzin włoskiej mafii. Trzy kobiety postanowiły zrobić wszystko, by zniszczyć ‘Ndranghetę. Po ich stronie stoi prokuratorka Anna Colace (Barbara Chichiarelli), która uważa, że Denise, Maria i Giuseppina mogą odegrać kluczową rolę w pokonaniu mafijnych rodzin.

Grease: Rise of the Pink Ladies (SkyShowtime)

Premiera: 6 kwietnia

Prequel słynnego musicalu Grease. Rok 1954, cztery lata przed wydarzeniami z kultowego filmu. W szkołach amerykańskich rozpoczyna się integracja rasowa. Cztery uczennice-outsiderki z Rydell High postanawiają stworzyć grupę, która rzuci wyzwanie całej szkole i przejść do historii jako buntowniczki.

Awantura (Netflix)

Premiera: 6 kwietnia

Serial Netflixa stworzony we współpracy ze studiem A24. Danny (Steven Yeun) i Amy (Ali Wong) przeżywają spore trudności w życiu osobistym i nie najlepiej radzą sobie ze stresem. Utarczka na drodze powoduje, że tracą zahamowania i zaczynają prowadzić ze sobą coraz bardziej agresywną walkę.

Małe wielkie historie (Disney+)

Premiera: 7 kwietnia

Clare (Kathryn Hahn) to pisarka w średnim wieku, która zmaga się z rozstaniem z mężem, konfliktem z córką i poczuciem zmarnowanej kariery. Nieoczekiwanie dostaje ofertę pisania do kolumny z poradami o nazwie Dear Sugar. Zlecenie sprawia, że Clare zaczyna przyglądać się swojej przeszłości.

Wspaniała pani Maisel – sezon 5 (Amazon Prime Video)

Premiera: 14 kwietnia

Ostatni sezon opowieści o nowojorskiej stand-uperce. Midge (Rachel Brosnahan) ma ostatnią szansę, by zrobić wielką karierę, o jakiej marzyła. Tym razem postanawia zabłysnąć w The Gordon Ford Show. Tymczasem jej matka, Rose, popada w konflikt z inną swatką.

BringBackAlice (HBO Max)

Premiera: 14 kwietnia

Alicja Stec (Helena Englert) to nastoletnia influencerka, która znika bez śladu po pewnej imprezie. Gdy odnajduje się rok później, nie pamięta wydarzeń ostatnich miesięcy. Ze strzępków wspomnień i flashbacków próbuje zrekonstruować traumatyczne wydarzenia i odkryć, jaką rolę w zaginięciu odegrali jej przyjaciele.

Barry – sezon 4 (HBO Max)

Premiera: 17 kwietnia

Finał serialu o płatnym zabójcy, który próbuje zmienić swoje życie. Zdemaskowany przez Gene'a Cousineau (Henry Winkler) Barry (Bill Hader) trafia do aresztu. Czy uda mu się wydostać na wolność, czy będzie musiał zmierzyć się z rzeczywistością więzienia?

Turysta – odc. 1-6 (HBO Max)

Premiera: 17 kwietnia

Na australijskim pustkowiu budzi się pewien mężczyzna (Jamie Dornan), który w wyniku wypadku stracił pamięć. Na podstawie nielicznych wskazówek musi ustalić kim właściwie jest.

Dead Ringers – miniserial (Amazon Prime Video)

Premiera: 21 kwietnia

Remake horroru Davida Cronenberga. Eliot i Beverly Mantle (w podwójnej roli Rachel Weisz) to dwie identyczne bliźniaczki-naukowczynie. Ich dziełem życia jest opracowanie technologii, dzięki której zmieni się sposób przychodzenia na świat dzieci.

DNA 2 (CANAL+ online)

Premiera: 21 kwietnia

Premiery seriali – KWIECIEŃ 2023. Wiosenna oferta Netflixa, HBO Max, Disney+ i innych serwisów

fot. Zentropa Episode ApS, TV2 DANMARK & ARTE FRANCE

Duński serial kryminalny opowiadający o śledztwie w sprawie nielegalnego handu organami. Gdy była żona Rolfa Larsena (Anders W. Berthelsen) rodzi córkę, która ma problemy z wątrobą, detektyw zaczyna interesować się europejskim rynkiem dawców narządów.

Nowy Eden – sezon 2 (Netflix)

Premiera: 21 kwietnia

Gdy bohaterowie odkrywają, że nie są w stanie opuścić wyspy lub skomunikować się z zewnętrznym światem, postanawiają podjąć walkę. Tymczasem Astrid wprowadza w życie swoje plany wobec Nowego Edenu, a na Zoę i jej przyjaciół czyhają kolejne zagrożenia.

Miłość i śmierć – miniserial (HBO Max)

Premiera: 27 kwietnia

Na przedmieściach Dallas mieszkają dwie zwyczajne amerykańskie rodziny, które mają jednak swoje sekrety. Pewnego dnia gospodyni domowa Candy (Elisabeth Olsen) nawiązuje romans z Allanem (Jesse Plemons), mężem Betty (Lily Rabe). Jedna niewłaściwa decyzja staje się początkiem serii dramatycznych wydarzeń.

Łasuch – sezon 2 (Netflix)

Premiera: 27 kwietnia

Gus (Christian Convery) zostaje schwytany przez naukowca, który pracuje nad remedium na epidemię, która zniszczyła ludzkość. Kluczem do znalezienie lekarstwa mają być właśnie dzieci-hybrydy. Gus łączy siły z podobnymi do siebie istotami, by pokonać wrogów.

Firefly Lane – Sezon 2: Część 2 (Netflix)

Premiera: 27 kwietnia

Kate (Sarah Chalke) zmaga się ze stresem związanym z podróżą Johnny'ego do Iraku. Z kolei nad Tully (Katherine Heigl) wisi widmo pozwu za odejście ze swojego talk showu.

Cytadela (Amazon Prime Video)

Premiera: 28 kwietnia

Serial Amazona stworzony przez braci Russo. Cytadela to organizacja szpiegowska, którą kilka lat wcześniej rozbił konkurencyjna grupa o nazwie Mantykora. Mason Kane (Richard Madden) i Nadia Singh (Priyanka Chopra Jonas) uszli z życie z zamachu, ale stracili pamięć. Muszą jednak ponownie stanąć do walki z Mantykorą, która zagraża bezpieczeństwu świata.

Pati (Player.pl)

Premiera: 28 kwietnia

Premiery seriali – KWIECIEŃ 2023. Wiosenna oferta Netflixa, HBO Max, Disney+ i innych serwisów

fot. Player.pl

Spin-off Skazanej. Pati to współwięźniarka Alicji Mazur, która odsiedziała już większą część swojego wyroku. Serial o jej przygodach przedstawi przeszłość Patrycji i opowie o wydarzeniach, które doprowadziły ją do więziennej celi.

Zobacz także: Najnowsze filmy na VOD – KWIECIEŃ 2023. Netflix, HBO Max, Disney+ i inne serwisy


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: