Premiery seriali – LIPIEC 2023. Co warto oglądać w serwisach VOD?

Sprawdźcie, co trafiło do wakacyjnej oferty Netflixa, HBO Max, Disney+, CANAL+ online i Amazon Prime Video – prezentujemy najciekawsze serialowe propozycje na lipiec.

fot. Netflix/HBO Max

Wyznania Frannie Langton – sezon 1. (HBO Max)

Premiera: 2 lipca

Adaptacja książki Sary Collins. Frannie Langton (Karla-Simone Spence) to niewolnica, która z plantacji na Jamajce zostaje przywieziona do Londynu. Rozpoczyna pracę jako służąca w domu pewnego naukowca i wdaje się w romans z jego piękną żoną, Marguerite (Sophie Cookson). Gdy pracodawcy zostają zamordowani, wszystkie podejrzenia padają na Frannie.

Purpurowe rzeki – sezon 3. (CANAL+)

Premiera: 2 lipca

Thriller na podstawie powieści Jeana-Christophe'a Grangé. W 3. sezonie komisarz Pierre Niémans (Olivier Marchal) i porucznik Camille Delaunay (Erika Sainte) zacieśniają swój sojusz. Powracają do Francji, gdzie czeka na nich nowe śledztwo pełne mrocznych tajemnic i gwałtownych zgonów.

Zobacz również:

Kizazi Moto: Generacja Ognia – sezon 1. (Disney+)

Premiera: 5 lipca

Animowana antologia sci-fi, która prezentuje 10 futurystycznych opowieści inspirowanych kulturą Afryki. Pełen akcji serial przedstawiający unikalne wizje przyszłości, kosmitów, duchów i potworów.

Prawnik z Lincolna – sezon 2., część 1. (Netflix)

Premiera: 6 lipca

Adaptacja 4. części kryminalnego cyklu Michaela Connelly'ego, pt. Piąty świadek. Tym razem Mickey Haller (Manuel Garcia-Rulfo) przyjmuje sprawę pewnej kobiety oskarżonej o zabicie bankiera. Choć wszystko wskazuje na to, że Lisa Trammel jest winna, Mickey postanawia dokładniej przyjrzeć się wszystkim okolicznościom zbrodni.

Pełne koło – sezon 1. (HBO Max)

Premiera: 13 lipca

Thriller wyreżyserowany przez Stevena Soderbergha. W Nowym Jorku dochodzi do próby porwania syna pewnego prawnika. Policyjni detektywi rozpoczynają śledztwo w tej trudnej sprawie, a na jaw zaczynają wychodzić zaskakujące sekrety łączące wiele osób.

Co robimy w ukryciu – sezon 5. (HBO Max)

Premiera: 18 lipca

Nowe przygody wampirów ze Staten Island. Nadja (Natasia Demetriou) przechodzi kryzys egzystencjalny, Colin Robinson (Mark Proksch) bierze udział w kampanii wyborczej, a Guillermo (Harvey Guillén) mierzy się z wyzwaniami wampirzego życia.

Futurama – sezon 11. (Disney+)

Premiera: 24 lipca

Kolejna odsłona słynnej animacji science-fiction. W 10. nowych odcinkach widzowie m.in. zobaczą nowe perypetie miłosne Frya i Leeli, poznają historię złego robota Mikołaja oraz miejsce pobytu kijanek Kifa i Amy. Ale to nie wszystko: na fanów serii czeka również zupełnie nowa pandemia, badania nad przyszłością szczepionek czy bitcoinów.

Harley Quinn – sezon 4. (HBO Max)

Premiera: 27 lipca

Premiery seriali – LIPIEC 2023. Co warto oglądać w serwisach VOD?

fot. HBO Max

Dalszy ciąg niepoprawnej animacji dla dorosłych autorstwa HBO Max. Na szaloną Harley, jej dziewczynę Poison Ivy oraz przyjaciół i wrogów czekają nowe przygody w osławionym Gotham City.

Wiedźmin – sezon 3., część 2. (Netflix)

Premiera: 27 lipca

Ciri (Freya Allan), Geralt (Henry Cavill) i Yennefer (Anya Chalotra) znów uciekają przed wrogami, walczą z zastępami potworów i złych czarodziejów, a także wypełniają wyroki przeznaczenia.

Dobry Omen – sezon 2. (Amazon Prime Video)

Premiera: 28 lipca

Z nieba znika archanioł Gabriel (Jon Hamm), by następnie w tajemniczych okolicznościach trafić do sklepu Azirafala (Michael Sheen). Anioł znów musi połączyć siły z demonem Crowleyem (David Tennant) i wyruszyć z misją ocalenia świata.

Zobacz także: HBO Max – premiery i nowości lipca 2023. Co warto obejrzeć?


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: