Premiery tygodnia

W tym tygodniu niestety nie wyjdzie "Hannibal", którego premierę przełożono na 13 grudnia, natomiast pojawi się wspaniała "Czekolada" Lasse'a Hallstroma.

Zaczynamy od wiadomości przykrej dla wszystkich tych, którzy liczyli, że mordercze oblicze doktora Lectera pojawi się w tym tygodniu na DVD. Monolith przełożył premierę dysku na 13 grudnia, zatem trzeba wykazać się odrobiną cierpliwości. Zapowiadaliśmy też premierę filmu "Walnięty Święty", która nie doszła do skutku. Dystrybutor Kino Świat International ma jednak zamiar wprowadzić ten dysk na rynek.

Pozostając w klimacie zbliżających się świąt, warto przyjrzeć się zapowiedziom firmy ITI, która wyda "Białe Boże Narodzenie". Poza tym w ich ofercie znajdzie się młodzieżowy film "W rytmie hip-hopu". Liczyć można również na "Uwierz w ducha" i "Spadaj na Ziemię".

Smakowicie wyglądają zapowiedzi Vision. Stawkę prowadzą cudownie pachnąca "Czekolada" i "Nieśmiertelny".

Kontrowersyjne "Stygmaty" wprowadzi Imperial. W ofercie dystrybutora znalazły się także "102 dalmatyńczyki" i "Twierdza".

BestFilm ma zamiar wydać w tym tygodniu 4 płyty Video CD z filmami: "Ukryta Prawda", "Nie lubię poniedziałku", "Mężczyzna, który patrzy" oraz "Wybawca".

W tym tygodniu Columbia wyda jedynie "Purpurowe Rzeki".


Zobacz również