Premiery z CD Projektu!

Za tydzień na półki sklepowe trafi nowa, zabawna gra przygodowa pt. "Szymek Czarodziej" (Simon The Sorcerer 3D). Jednocześnie firma poinformowała o przesunięcie dat premier dwóch tytułów ze stajni Konami: Silent Hill 2 Director's Cut oraz Metal Gear Solid 2 Substance.

Szymek Czarodziej jest grą przygodową, przy której można nie tylko wysilić szare komórki i dobrze się bawić, ale przede wszystkim solidnie pośmiać. Głównemu bohaterowi użyczył głosu Maciej Stuhr, w nagraniach wziął udział także Henryk Gołębiewski (znany m.in. z filmu Edi). Premiera Szymka Czarodzieja odbędzie się za tydzień, 19 marca, a gra będzie dostępna w cenie 79,90 PLN.

Opóźnione gry Silent Hill 2 Director's Cut i Metal Gear Solid 2 Substance ukażą się kolejno 23 marca i 2 kwietnia. Opóźnienie CD Projekt tłumaczy kwestiami logistycznymi. Obie gry ukażą się w angielskiej wersji językowej z polską instrukcją i pudełkiem. Metal Gear Solid 2 Substance zostanie wydany na płycie DVD, zaś Silent Hill 2 Director's Cut na trzech płytach CD-ROM. Cena MGS 2 oraz SH 2 jest taka sama i wynosi 159,90 PLN.


Zobacz również