Premiery z Cenegi

15 maja do sklepów w całej Polsce zawitały dwa ciekawe, premierowe tytuły ze stajni Cenegi: Championship Manager 4 (którego przedstawiać nie trzeba) oraz taktyczna gra akcji New World Order.

W kolejnej części najpopularniejszego chyba menedżera piłkarskiego niemal każdy element został stworzony od początku. W grze wprowadzono więcej zmiennych atrybutów dla poszczególnych piłkarzy, więcej opcji treningowych, czy możliwość decydowania o występach zawodników w kadrze. Podczas rozgrywki trzeba będzie również uważać na reakcje mediów, krytykę własnych zawodników oraz ocenę opinii publicznej. Po raz pierwszy w historii serii gracz będzie mógł obserwować przebieg rozgrywki na murawie stadionu - studio Sports Interactive nie ograniczyło się do komentarza tekstowego i wprowadziło możliwość oglądania meczu w rzucie boiska widzianym z góry.

Championship Manager 4 w polskiej wersji językowej dostępny jest w dwóch wydaniach: standardowym i limitowanej edycji kolekcjonerskiej z dołączoną antystresową piłeczką. W polskiej edycji zaimplementowano dwa patche, usprawniające rozgrywkę względem wersji angielskiej.

Więcej informacji: http://www.cenega.pl/gra_opis.php?ID=566

New World Order natomiast to pierwszoosobowa strzelanka przeznaczona do gry w kilka osób. Gra pozwala zarówno pojedynczemu graczowi, jak i grupie zawodników walczyć z terrorystami na całym świecie. Jako członek Global Assault Team gracz musi doprowadzić do upadku ekstremistycznej międzynarodówki The Syndicate. Składający się z byłych agentów Specnazu, KGB i CIA, Syndicate jest niezwykle niebezpieczny, a jego agenci, posiadający niezwykle zaawansowaną sztuczną inteligencję, nieraz będą chcieli pomieszać graczom szyki.

Gra opracowana została w pełnej, polskiej wersji językowej i dostępna jest w cenie 79,90 złotych.

Więcej informacji: http://www.cenega.pl/gra_opis.php?ID=575


Zobacz również