Prestigio Notebook Pack

Firma Prestigio wprowadziła na rynek podręczny zestaw akcesoriów komputerowych Prestigio Notebook Pack. W jego skład wchodzi szereg przydatnych adapterów i złączy, a także karta sieci WiFi i kamerka internetowa.

Umieszczono je w specjalnym pokrowcu. Zestaw zawiera osiem urządzeń, między innymi: kartę USB Wi-Fi do bezprzewodowego połączenia z Internetem, kamerę internetową o rozdzielczości 1,3 Mp, zestaw słuchawkowy z mikrofonem, USB hub z czterema portami, kabel USB AM-AF, kabel ze złączami USB AM i mini 5P, często używany do podłączenia PC z telefonem komórkowym, aparatem cyfrowym oraz innymi niewielkimi urządzeniami, adapter Bluetooth pozwalający na bezprzewodowe połączenie PC z telefonami, słuchawkami, odbiornikami GPS lub innymi urządzeniami elektronicznymi oraz często przydatną podczas pracy pamięć USB 512 MB umożliwiającą przechowywanie oraz wygodne i bezpieczne przenoszenie danych pomiędzy urządzeniami.

Zestaw akcesoriów Prestigio Notebook Pack

Zestaw akcesoriów Prestigio Notebook Pack

Skórzany pokrowiec, stanowiący część zestawu, wyposażony jest w dodatkowe kieszenie, służące do przechowywania CD/DVD oraz innych przydatnych podczas pracy drobiazgów. Zestaw dostępny jest w dwóch kolorach: czarnym oraz w brązowym.

Cena Prestigio Notebook Pack wynosi 350 zł.


Zobacz również