Prezent na Walentynki "na bogato". Od Apple

Firma Apple odświeżyła stronę swojego sklepu z myślą o osobach, które chcą kupić prezent na Walentynki.

Walentynki, czyli coroczne święto zakochanych, które przywędrowało do nas w latach 90-tych, zbliża się wielkimi krokami. Oznacza to, że już tylko niespełna dwa tygodnie pozostało nam na znalezienie odpowiedniego prezentu dla ukochanej osoby. Oczywiście sklepy przygotowały się do tego wydarzenia oferując różne walentynkowe upominki. Podobnie postąpił serwis aukcyjny Allegro, w którym znajdziemy zakładkę "Walentynki":

Prezent na Walentynki "na bogato". Od Apple

Jeżeli jednak myśląc o prezencie na Walentynki rozważałeś zakup czegoś z logo Apple, powinno zainteresować Cię, że amerykańska firma właśnie z myślą o takich osobach odświeżyła kilka dni temu stronę swojego sklepu. Wygląda ona obecnie następująco:

Prezent na Walentynki "na bogato". Od Apple

Decydując się na zakup iPada Air i iPada mini z ekranem Retina możesz bezpłatnie wygrawerować na jego obudowie "coś od serca". Ponadto firma Apple udostępniła stronę, na której można sprawdzić, kiedy najpóźniej złożyć zamówienie, aby prezent dotarł na Walentynki. W przypadku iPhone'ów i iPadów (niezależnie, czy z grawerunkiem, czy bez grawerunku) ostateczny termin złożenia zamówienia to 10 lutego.

Zobacz również:

  • Nowy MacBook Pro już jest. Sprawdź, gdzie go zamówisz!
  • iOS 15.0.2 łata niebezpieczne luki - zainstaluj go jak najszybciej!
  • Jeśli tęsknisz za iPodem - mamy coś specjalnego!