Prezentacja Battlefield 2 - sztuczne oddychanie obowiązkowo!

W najbliższą sobotę, 4 czerwca br. o godzinie 12:00 w kinie Ochota przy ul. Grójeckiej 65 w Warszawie odbędzie się pierwszy pokaz gry "Battlefield 2". Poza samą prezentacją gry, podczas pokazu odwiedzający będą mogli podziwiać również elementy nowoczesnego uzbrojenia oraz poddać się kursowi pierwszej pomocy prowadzonemu przez ponętne sanitariuszki.

"Battlefield 2" to kolejny tytuł powstający w ramach programu "Nvidia The Way Its' Meant To Be Played". Zapowiadana na sobotę prezentacja zorganizowana została więc wspólnie przez wydawcę gry - firmę Electronic Arts oraz firmę Nvidia, która wspierała programowo i sprzętowo twórców "Battlefield 2". Podczas prezentacji będzie można sprawdzić, jakie efekty można osiągnąć w tej grze na kartach NVIDIA GeForce6 na kilka tygodni przed oficjalną premierą.

Specjalnie z okazji przedpremierowego pokazu, na terenie kina Ochota zostanie rozbity obóz dowodzenia siłami zbrojnymi "Battlefield 2". Poza samym pokazem gry pojawi się również stoisko prezentujące elementy współczesnego uzbrojenia i wyposażenia żołnierzy z armii polskiej, brytyjskiej i amerykańskiej. W namiocie Pierwszej Pomocy sanitariuszki przeprowadzą szkolenia z zasad udzielania pierwszej pomocy rannym w walce. Każdy będzie mógł spróbować też swoich sił na prawdziwej strzelnicy.

Pokaz ma charakter otwarty - może w nim wziąć udział każdy. Podczas prezentacji zostaną ujawnione dalsze plany związane z premierą gry "Battlefield 2" oraz wydarzeniami, które będą jej towarzyszyć.

Dodatkowe informacje


Zobacz również