Prezentacja trybu multiplayer Lost Planet już wkrótce

Firma Capcom ujawniła, że na zbliżających się targach Games Covention w Lipsku zostanie po raz pierwszy zaprezentowany tryb multiplayer gry Lost Planet - oczekiwanej od dawna pozycji przeznaczonej na platformę Xbox 360.

Prezentacja trybu multiplayer Lost Planet już wkrótce
Lost Planet będzie grą akcji prowadzoną z perspektywy trzeciej osoby (TPP). Gracz wcieli się w rolę człowieka uratowanego od pewnej śmierci przez tajemniczą grupę Śnieżnych Piratów.

Jako, że wszystko ma swoją cenę, będziecie musieli odwdzięczyć się organizacji i wykonać dla niej szereg zadań. Przy okazji, rozpoczniecie poszukiwania zabójców waszego ojca...

Gra zapowiada się na prawdziwy hit - wersja demonstracyjna Lost Planet opublikowana w czasie targów E3 i umożliwiająca rozgrywkę w trybie dla pojedynczego gracza doczekała się już ponad 400 tysięcy pobrań za pośrednictwem systemu Xbox Live Marketplace.

Pierwsze, wstępne informacje o multiplayer mówią o walce w czteroosobowych drużynach. Taka forma zabawy zostanie zaprezentowana w Lipsku.

Ostateczna wersja produkcji będzie prawdopodobnie o wiele bardziej rozbudowana - Keiji Inafune stojący na czele zespołu deweloperskiego, przed dwoma miesiącami ujawnił, że gra ma pozwalać na rywalizację nawet 32 graczy jednocześnie.