Prezentacje gier prosto z E3

Targi E3 trwają właśnie w najlepsze. Niestety nie wszyscy mogę być teraz w Los Angeles i oglądać co najwięksi światowi developerzy mają do zaprezentowania. Wszystkich tych zapraszamy serdecznie do obejrzenia zwiastunów jakie na dzisiaj dla was wybraliśmy.

Na początek dwie produkcje prosto z Korei. Studio NCsoft ostatnio ostro wzięło się do pracy i nie przestaje zasypywać graczy kolejnymi tytułami z gatunku MMORPG. Pierwszym z nich jest Diablo-podobny Dungeon Runners. Jako, że gry tego typu cieszą się nieustanną popularnością, gra ma duże szanse trafić w gusta wielu graczy.

Drugim tytułem jak NCsoft zaprezentował na targach, jest Exteel. Tutaj gracz wcieli się w potężnego robota bojowego i będzie toczył walki z innymi graczami na terenach miejskich.

Zadowoleni będą fani serii Dead or Alive. Tym razem nie chodzi jednak o bijatykę, lecz o kontynuację lekkiej i zabawnej siatkówki plażowej w wykonaniu prześlicznych pań. DoA Xtreme 2, póki co będzie dostępny tylko na konsole Xbox 360.

Na koniec warto wspomnieć o kolejnym dziecku twórców rewelacyjnego FarCry. Crysis, bo o tej grze oczywiście mowa, będzie rozgrywał się w niedalekiej przyszłości. Gracz stanie przed obliczem globalnego kryzysu. Dość powiedzieć, że w jednym miejscu spotkają się obcy, amerykanie i koreańczycy z północy...

Już jutro kolejna dawka trailerów z E3. Wszystkich fanów gier serdecznie zapraszamy do oglądania!