Prezentacje z LiveSlideShow 2.0

Totally Hip Software ogłosiła premierę LiveSlideShow 2.0, aplikacji do tworzenia prezentacji cyfrowych fotografii i zapisywania ich w formie filmów QuickTime lub interaktywnych pokazów slajdów.

LiveSlideShow 2.0 zaprezentowany przez Totally Hip Software to program służący do tworzenia prezentacji złożonych z cyfrowych zdjęć, z możliwością zapisywania ich w formie filmów QuickTime lub interaktywnych pokazów slajdów. LiveSlideShow pozwala tworzyć m.in. efekty przejść, dodawać komentarze głosowe, efekty dźwiękowe oraz elementy interaktywne (np. strzałki przenoszące do następnego slajdu). Nowe opcje tworzenia 'skórek' pozwalają użytkownikom prezentować slajdy w zaprojektowanych przez siebie odtwarzaczach, a funkcje 'background music' umożliwiają dodawanie ścieżek dźwiękowych do prezentacji.

LiveSlideShow 2.0 współpracuje z większością popularnych aparatów cyfrowych, a żeby skonstruować pokaz wystarczy podłączyć aparat do komputera i przeciągnąć obrazy na ścieżkę czasu LiveSlideShow, gdzie można dodawać efekty przejść pomiędzy fotografiami. Program posiada także wbudowany rejestrator głosu za pomocą którego można prezentację opatrzyć narracją, a jeśli użycie głosu nie jest pożądane, dodać do całego pokazu ścieżkę dźwiękową utworzoną z np. z plików MP3, WAV czy CD. Do przygotowania pokazu do prezentacji w Internecie służy funkcja 'Publish to Web', która organizuje pliki w odpowiednie katalogi i tworzy cały niezbędny kod HTML. LiveSlide Show 2.0 jest kompatybilny z systemami Mac OS 9, Mac OS X i Windows, dostępny w cenie 49,95 USD, a zarejestrowani użytkownicy wersji 1.0 mogą otrzymać uaktualnienie za 19,95 USD.

http://www.liveslideshow.com


Zobacz również