Prime Gaming Laptop - notebook z trzema wyświetlaczami OLED

Prime Gaming Laptop to zaskakujący koncept nowego komputera przenośnego przeznaczonego przede wszystkim dla graczy. Urządzenie oddaje do ich dyspozycji trzy panele OLED.

Prime Gaming Laptop to zaskakujące rozwiązanie, którego projektantem jest Kyle Cherry. Ten przenośny komputer przeznaczony jest przede wszystkim dla graczy. Dysponuje on obudową wykonaną z aluminium (zapewnia dużą wytrzymałość oraz lepsze odprowadzanie generowanego przez podzespoły ciepła) i zbliżony jest wymiarami (gdy nie jest rozłożony) do standardowego 13-calowego notebooka.

Prime Gaming Laptop

Prime Gaming Laptop

Urządzenie wyposażone zostało w 10-calowy wyświetlacz wykonany w technologii OLED, który możemy, po rozłożeniu komputera, wspomóc umieszczonymi po bokach dodatkowymi 8-calowymi "organicznymi" panelami. Dzięki temu użytkownik ma możliwość skorzystania z ekranu składającego się z trzech współpracujących ze sobą części.

Warto na koniec dodać, że komputer ma być również obdarzony dwoma procesorami oraz dwiema kartami graficznymi.

Niestety, póki co, jest to tylko projekt. Z pewnością jednak wielu z naszych czytelników chętnie widziałoby takie urządzenie na swoim biurku.