Prince of Persia 2 - pobierz demo gry

Firma Ubisoft udostępniła {{a:HTTP://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=2225&sys=gry}}grywalne demo {{/a}} drugiej odsłony odświeżonego przeboju sprzed lat pt. 'Prince of Persia: Warrior Within' - do pobrania z naszego serwera FTP.

Prince of Persia: Warrior Within

Prince of Persia: Warrior Within

W 'Prince of Persia: Warrior Within' ponownie wcielimy się w tytułowego "Księcia", który będzie musiał zapobiec swojej śmierci, która zapowiedziana została w przepowiedni. Aby odnieść sukces, gracz będzie musiał udać się do samego serca przeklętej wyspy, która zwana jest 'źródłem najgłębszych ludzkich lęków'.

Wydawca zapowiada, że w Prince of Persia 2 pojawi się nowy system potyczek wprowadzający m.in. nowe techniki i style walki. W grze pojawi się również szereg nowych rodzajów broni, również takie, które w połączeniu z innymi dadzą dodatkową siłę ataku. 'Prince of Persia: Warrior Within' zostanie wydana na PC, PS2, Xbox i GC, a najważniejszą innowacją w stosunku do wcześniej odsłony gry będzie nowy, 'otwarty' system potyczek, dzięki któremu każdy gracz będzie mógł stworzyć swój własny, indywidualny styl walki.

Plik do pobrania:

Demo 'Prince of Persia: Warrior Within


Zobacz również