Prince of Persia 3 - nowy trailer i screenshoty z gry!

Firma Ubisoft udostępniła nowe zrzuty ekranowe z tworzonej właśnie trzeciej odsłony przygód perskiego księcia pt. "Prince of Persia: Kindred Blades". Gra trafi do sklepów jeszcze w tym roku, a zostanie wydana w wersjach na komputery PC oraz konsole GameCube, Xbox i PlayStation 2. Zapraszamy do galerii oraz na nasz serwer FTP, gdzie znajdziecie filmy prezentujące fragmenty rozgrywki.

Prince of Persia: Kindred Blades

Prince of Persia: Kindred Blades

Przypomnę, że fabuła trzeciej odsłony przygód perskiego księcia rozpoczyna się w chwili, gdy po ciężkich walkach na Wyspie Czasu, Prince of Persia wraca do Babilonu ze swoją ukochaną - Kaileeną. Marzący o odpoczynku i spokojnym życiu książę zastaje jednaka swoje królestwo pogrążone w krwawych walkach, które doprowadziły do przejęcia w nim władzy przez jego wrogów.

Tuż po powrocie do Persji książę i jego ukochana zostają pojmani. Zdając sobie sprawę z beznadziejności sytuacji, w jakiej się znaleźli, Kaileena postanawia poświęcić się, aby ratować księcia i uwalnia ogromne moce ukryte w artefakcie Piaski Czasu. Książe ucieka i rozpoczyna na ulicach miasta życie wyklętego uciekiniera. Wkrótce zdaje sobie również sprawę, że w jego głowie pojawiła się nowa jaźń wykreowana przez przeszłe wojny - zabójczy, Mroczny Książe, którego duch przejmuje nad nim kontrolę.

Prince of Persia: Kindred Blades - jeden z bossów  areny

Prince of Persia: Kindred Blades - jeden z bossów areny

Podczas rozgrywki będziemy mogli korzystać jednocześnie z umiejętności i broni obu wcieleń Księcia, które różnią się nie tylko stylem walki, ale także postawą. Wykorzystując dostępny w grze nieskrępowany model walki gracze będą mogli stworzyć własny, oryginalny styl walki, aby skutecznie niszczyć swoich wrogów. Warto dodać, że w trzeciej odsłonie gry zostaną wprowadzone nowe umiejętności i ciosy rodem ze skradanek, które pozwalają atakować naszych wrogów po cichu z zaskoczenia i zabijać ich jednym ciosem.

Zapraszamy również do pobrania zapowiedzi filmowej gry dostępnej na naszym serwerze FTP.

Plik do pobrania:

Prince of Persia 3 E3 2005 Trailer

Aktualizacja: 13 lipca 2005 00:03

Nowy trailer gry

Wśród zasobów zgromadzonych na naszym serwerze FTP znaleźć można nowy zwiastun filmowy gry. Zapraszamy do pobierania.

Pliki do pobrania:

Prince of Persia: Kindred Blades Trailer 2

Pozostałe zwiastuny:

Prince of Persia: Kindred Blades Movie

Prince of Persia: Kindred Blades Movie 2

Prince of Persia: Kindred Blades Movie 3


Zobacz również