Prince of Persia: The Sands of Time ma reżysera

Znamy już reżysera filmu Prince of Persia: The Sands of Time! Zachodni serwis Independent Entertainment donosi, że został nim Michael Bay, aktualnie pracujący nad filmem "The Transformers".

Prince of Persia: The Sands of Time ma reżysera

Prince of Persia: The Sands of Time

Prince of Persia: The Sands of Time będzie kinową wersją gry komputerowej o tym samym tytule. Jako, że wersja komputerowa okrzyknięta została jedną z najlepszych w swojej klasie, panowie z Hollywood zdecydowali się przenieść ją na srebrny ekran.

Jak widać, film Sands of Time traktowany jest bardzo poważnie. Michael Bay, który obecnie kończy prace nad "The Transformers" powinien w pełni sprostać zadaniu. Bo choć premiera filmu o robotach planowana jest dopiero na lipiec tego roku, to o licznych zajawkach filmowych widać, że jest na co czekać.

Zobacz również:

  • Transformers: Przebudzenie bestii – gdzie obejrzeć? Czy cały film jest dostępny online?

Film Prince of Persia: The Sands of Time powinien pojawić się na ekranach kin latem 2009 roku. Twórcy mają więc jeszcze trochę czasu by zastanowić się nad doborem aktorów i scenariuszem (jak na razie wiadomo, że fabuła nie będzie kopią z gry). Z niecierpliwością czekamy, aż ujawnione zostanie nazwisko odtwórcy roli głównej!


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: