Prince of Persia: Warrior Within - premiera już niebawem

Na początku grudnia do sklepów na terenie całego kraju trafi najnowsza produkcja firmy Ubisoft - 'Prince of Persia: Warrior Within'. Gra zostanie wydana w angielskiej wersji językowej z oddzielną, polską nakładką lokalizacyjną.

W kontynuacji przygód Księcia z gry 'Prince of Persia: Piaski Czasu', poprowadzimy tytułowego bohatera do walki z jego przeznaczeniem. Ścigany przez żądnego zemsty Dahakę, Książę Persji wyrusza bowiem na wyprawę, podczas której będzie musiał zapobiec wygłoszonej przez Starca przepowiedni o własnej śmierci. W czasie swej wędrówki trafi w regiony piekielne i na przeklętą wyspę, a wreszcie - do twierdzy, która jest 'źródłem najgłębszych ludzkich lęków'.

Największą innowacją w stosunku do poprzedniej części gry jest wprowadzenie otwartego systemu potyczek, dzięki któremu dzięki któremu każdy gracz będzie mógł stworzyć swój własny, indywidualny styl walki. W grze pojawi się również szereg nowych rodzajów broni, również takie, które w połączeniu z innymi dadzą dodatkową siłę ataku.

Gra w wersji na PC pojawi się w naszym kraju na początku grudnia i będzie wydana w angielskiej wersji językowej z polską nakładką lokalizacyjną. Cenę 'Prince of Persia: Warrior Within' ustalono w wysokości 119,90 zł. Zapraszamy do pobrania wersji demonstracyjnej gry dostępnej na naszym, serwerze FTP.

Wersja demonstracyjna

Więcej informacji o grze

Strona oficjalna


Zobacz również