Print Shop 1.0 - papeteria to już nie problem

Ukazała się właśnie wersja aplikacji Print Shop 1.0 przeznaczona dla systemów Mac OS X. Pozwala ona między innymi na łatwe tworzenie pocztówek, kopert, posterów, kalendarzy, etykiet adresowych oraz etykiet na nośniki CD.

Z nowych właściwości programu warto wspomnieć o możliwości nadawania obiektom efektu przezroczystości oraz niezwykle łatwym kreatorze podstawowych kształtów - strzałek, figur geometrycznych oraz linii. Opcja Scrapbook pozwoli natomiast na zgromadzenie najczęściej wykorzystywanych zdjęć oraz grafik w specjalnym, podręcznym schowku, z którego w każdej chwili element możemy łatwo przeciągnąć na okno projektu. Program wykorzystuje również grafikę wektorową, co pozwala na dowolne skalowanie obiektów bez utraty jakości.

Do wykorzystania jest blisko 6000 schematów, w których znajdziemy ponad 12700 zdjęć. Dodatkowo dostępnych jest 127 czcionek do wykorzystania w tworzonych przez nas pocztówkach, czy kartkach okolicznościowych. Print Shop 1.0 integruje się również z innymi aplikacjami: iTunes, iPhoto, iCal, iDVD. Możemy importować listę utworów z iTunes i przy jej pomocy stworzyć etykietę na płytę CD.

Program w pełnej wersji kosztuje 49,95 USD i wymaga do funkcjonowania posiadania systemu Mac OS X w wersji co najmniej 10.2.3.

Więcej informacji: http://www.mackiev.com


Zobacz również