Pro Cycling Manager: Tour de France 2011 - premiera w lipcu

Pro Cycling Manager: Tour de France 2011 ukaże się 1 lipca. Gra posiada oficjalną licencję najsłynniejszego na świecie wyścigu kolarskiego.

Pro Cycling Manager: Tour de France 2011

Pro Cycling Manager: Tour de France 2011

Za produkcję odpowiada studio Cyanide. W Tour de France 2011 wcielamy się w postać kolarza, rywalizującego w najbardziej prestiżowym wyścigu rowerowym. Do pokonania będziemy mieli 21 etapów. Rywalizować będziemy tak w klasycznych "szosówkach" jak i w etapach typowo górskich.

Premiera Pro Cycling Manager: Tour de France 2011 zbiegnie się ze startem samego wyścigu. Gra posiada wiele udoskonaleń w porównaniu do poprzedniczek. Poprawki dotyczą przede wszystkim oprawy graficznej. Zdaniem twórców z Cyanide Studio ich źródłem jest usprawniony silnik. Skutkiem czego jest dokładniejsze odwzorowanie poszczególnych zawodników. Zadbano też o takie szczegóły jak styl jazdy każdego z kolarzy.

Do Tour de France 2011 powróci także edytor, dzięki któremu stworzymy własny wyścig. W produkcji pojawia się także więcej obiektów i efektów pogodowych do wyboru, co ma dać nam możliwość zaprojektowania jak najbardziej zróżnicowanych tras.

Pro Cycling Manager: Tour de France 2011 ukaże się na PlayStation 3 oraz konsole Xbox 360. Zapowiedzi studia Cyanide brzmią buńczucznie. Na ile się one potwierdzą, przekonamy się już 1 lipca.