Pro Evolution Soccer 4 - premiera opóźniona

Jak poinformowała firma CD Projekt, polski dystrybutor 'Pro Evolution Soccer 4' na komputery PC, premiera gry została przesunięta na 9 grudnia br.

Gra początkowo miała ukazać się jeszcze listopadzie, jednak z niezależnych od naszego dystrybutora przyczyn (datę światowej premiery przesunął wydawca gry - firma Konami) Pro Evolution Soccer 4 pojawi się dopiero 9 grudnia.

'Pro Evolution Soccer 4' to kolejna odsłona popularnego symulatora rozgrywek piłkarskich, która, oprócz zwiększonej liczby licencjonowanych drużyn i uaktualnionych składów, wprowadza także sporo innych innowacji. Między innymi, po raz pierwszy w historii serii naszym zmaganiom na boisku towarzyszyć będzie sędzia. Jego obecność nie jest tylko zmianą kosmetyczną - będzie mieć znaczący wpływ na rozgrywkę dzięki rozbudowanemu systemowi sztucznej inteligencji arbitrów. Inną nowością będzie wprowadzenie zagrań charakterystycznych dla znanych piłkarzy, dzięki czemu staną się jeszcze bardziej rozpoznawalni. Poprawie ulegnie zarówno kontrola, jak i oprawa graficzna gry.

W PES4 znajdziemy też nowy system dryblingu, rozgrywanie kombinacyjnych rzutów wolnych przez kilku zawodników oraz poprawioną oprawę graficzną (np. zabrudzenia strojów piłkarzy w czasie gry). W grze znalazło się także ponad 70 licencjonowanych zespołów klubowych (m.in. wszystkie drużyny z ligi holenderskiej, włoskiej i hiszpańskiej. Oznacza to, że gracze będą mogli grać tak znanymi drużynami jak Ajax Amsterdam, Juventus Turyn, czy Real Madryt. Oprócz 56 licencjonowanych drużyn ligowych w grze znajdzie się również ponad 50 reprezentacji narodowych.


Zobacz również