Pro Evolution Soccer 5 - demo już dostępne!

Na naszym, serwerze FTP umieściliśmy właśnie grywalną wersję demonstracyjną piątej odsłony Pro Evolution Soccer! Zapraszamy do pobierania!

Pro Evolution Soccer przez wielu graczy uważany jest za najlepszy symulator piłki nożnej. Z roku na rok wydawca tytułu, KONAMI, poszerza prawa do wykorzystania autentycznych licencji klubów i zespołów narodowych. Każda nowa edycja gry otrzymuje wyższe noty w recenzjach i zdobywa coraz nową rzeszę fanów.

Piąta z kolei część serii będzie najbardziej realistyczną odsłoną PES. Oprawa graficzna zostanie jeszcze bardziej udoskonalona. Poprawie ulegnie także animacja piłkarzy i fizyka gry. Dzięki jeszcze zwiększonej ilości charakterystycznych zagrań zawodnicy staną się rozpoznawalni już na pierwszy rzut oka.

Opublikowane demo pozwala rozegrać pokazowy mecz, w którym do walki możemy poprowadzić takie drużyny, jak Arsenal, Chelsea, Real i Valencia.

Premiera pełnej wersji gry nastąpi w listopadzie. Zapraszamy do pobrania dema gry z naszego serwera FTP! Plik do pobrania:

Pro Evolution Soccer 5 Demo


Zobacz również