Pro Evolution Soccer 6 PL na rynku

Doczekaliśmy się! Po trzech tygodniach opóźnienia, kilku nieprzespanych nocach i wielu godzinach ostrego grania w wersję demonstracyjną. Oto, na polskim rynku, zadebiutował wreszcie Pro Evolution Soccer 6. Najwyższy czas usłyszeć pierwszy gwizdek sędziego...

Pro Evolution Soccer 6 PL na rynku
Pro Evolution Soccer 6 trafił na rynek w pełnej polskiej wersji językowej i sugerowanej przez dystrybutora cenie 129,90 złotych.

Znaczne opóźnienie premiery gry w naszym kraju spowodowane było wykryciem rażących błędów w zlokalizowanej wersji PES-a 6.

Na szczęście problemy zostały przezwyciężone i już dziś możemy pędzić do najbliższego sklepu po świeżutkie pudełko z grą. Jeśli nie mieliście jeszcze okazji jej sprawdzić - zapraszamy do pobrania wersji demonstracyjnej.

Jednocześnie mamy dla was smutną wiadomość. CD Projekt, który jest polskim dystrybutorem PES-a 6, poinformował, że jeszcze nie otrzymał oficjalnej odpowiedzi od Konami w sprawie daty polskiej premiery gry na konsole PlayStation 2. Jeśli tylko pojawią się jakieś wieści w tej sprawie - z pewnością damy Wam znać!