Pro Evolution Soccer 6 już 17 listopada

Polski dystrybutor symulatora piłki nożnej, firma CD Projekt, nareszcie podał datę premiery, tak długo oczekiwanej przez wszystkich gry. Choć cisza trwała kilka długich i mijających w narastającym zniecierpliwieniu dni, to wszyscy fani mogą już spać spokojnie - PES nadchodzi.

Choć premiera obsunęła się aż o trzy tygodnie, to wiele wskazuje, że warto było wykazać się odrobiną cierpliwości. W polskiej wersji zostały wykryte błędy i to właśnie one spowodowały tak długi czas oczekiwania na lokalną premierę.

Wszyscy, którzy grali już w wersję przeznaczoną na rynki zachodnie, albo chociażby w demo jakie od dawna krąży u nas po sieci, na pewno zdążyli się przekonać, że mamy do czynienia z symulatorem niemal doskonałym. PES 6 może zrażać fanów zręcznościówek, którzy nie są przyzwyczajeni, do nadmiaru taktyki na wirtualnym boisku.

Jednak oczekiwania wszystkich fanów, którzy z duszą na ramieniu czekali na tę grę, zostaną w stu procentach spełnione, bowiem Pro Evolution Soccer jest teraz symulatorem pełną gębą.

Z faktów, przypominam, że gra ukaże się na polskim rynku 17 listopada w cenie 129,90 PLN.