Problemy z zębami? Te szczoteczki elektryczne Nandme mogą pomóc - nawet 365 dni na jednym naładowaniu!

Higiena jamy ustnej jest niezwykle istotna nie tylko z powodu chęci posiadania pięknego uśmiechu, ale również zdrowia. Niewiele osób wie, jak prawidłowo o nią zadbać oraz jak istotne jest odpowiednie szczotkowanie zębów. Nadme przedstawia dwa modele szczoteczek elektrycznych, które mogą sprawić, że stomatologa będziesz odwiedzać wyłącznie podczas kontroli.

Higiena jamy ustnej, a zdrowie

Niestety znaczna część społeczeństwa boryka się z problemami jamy ustnej, których przyczyną jest nieodpowiednia pielęgnacja i profilaktyka. Wbrew powszechnej opinii, nie wystarczy sumiennie szczotkować zębów, aby ustrzec się przykrych konsekwencji. Bóle zęba, ubytki, próchnica - problemy rozwijają się latami i nierzadko wynikają z niedokładnego oczyszczenia, kształtowania się osadu i odkładaniem resztek nieczystości oraz kwasów. Nie wszystkim dolegliwościom da się zapobiec, jednak odpowiednia szczoteczka elektryczna może okazać się zbawienna.

Szczoteczka soniczna - czym się cechuje? Czy warto?

Najpierw warto poświęcić chwilę na omówienie kilku szczegółów, które przemawiają ku zakupowi sonicznych szczoteczek. Każdy model jest wyposażony w podłużną główkę, której ruchy są uwarunkowane falami dźwiękowymi. Jest znacznie bardziej delikatna dla dziąseł, w porównaniu do elektrycznych wersji, a wobec tradycyjnych - umożliwia znacznie efektywniejsze oczyszczanie dzięki wykorzystywaniu dużej ilości obrotów. Jest to znaczący aspekt, ponieważ ludzka ręka ma ograniczone możliwości, przez co nierzadko nie myjemy zębów tak dokładnie, jak należy. Wśród wielu propozycji na rynku, warto przyjrzeć się bliżej dwóm modelom od marki Nandme...

Problemy z zębami? Te szczoteczki elektryczne Nandme mogą pomóc - nawet 365 dni na jednym naładowaniu!

Debiutująca marka miała na celu stworzyć soniczne szczoteczki, które będą przede wszystkim skuteczne, ale również nie będą wymagać częstego ładowania. Każdy, kto posiada elektryczny model doskonale wie, że bywa to dość uciążliwe, w podróży zwłaszcza.

Co potrafi Nandme NX7000?

Szczoteczka elektryczna jest wyposażona w akumulator o pojemności 2600 mAh, co pozwala na użytkowanie nawet do 365 dni. Brzmi dość nieprawdopodobnie, jednak informacja o wspomnianych danych akumulatora może argumentować tak znaczący czas pracy bez dodatkowego zasilania. To jednak nie jedyne, czym może przekonać do siebie NX7000. Nad skutecznością szczotkowania czuwa silnik, który pozwala na aż 41 tys. obr/min.

Problemy z zębami? Te szczoteczki elektryczne Nandme mogą pomóc - nawet 365 dni na jednym naładowaniu!

Nandme NX7000 - tryb pracy zależy od Ciebie

Szczoteczka elektryczna posiada aż 5 trybów pracy, a w tym wrażliwy, czysty, biały, polerowany, masaż. Ponadto, możemy dopasować intensywność pracy wobec własnych preferencji, posługując się 3-stopniową regulacją. Model posiada 2-minutowy timer i automatycznie pilnuje czasu szczotkowania. Aby wyczyścić każdą strefę jamy ustnej, po upływie 30 sekund szczoteczka zasygnalizuje zmianę miejsca pracy.

Problemy z zębami? Te szczoteczki elektryczne Nandme mogą pomóc - nawet 365 dni na jednym naładowaniu!

Szczoteczkę skonstruowana z wykorzystaniem zaokrąglonego włosia Dupont. Aby nie zmuszać do konieczności zakupu dodatkowych końcówek w trakcie pracy na jednym cyklu zasilania, producent dołącza do zestawu aż 12 sztuk.

Co potrafi Nandme 8000?

Kolejny model od Nandme, nowe możliwości. Producent zastosował wewnątrz baterię o pojemności 2900 mAh, co pozwala zasilać szczoteczkę raz na około 200 dni. Niezwykle przydatną funkcją, która wpływa na bezpieczeństwo użytkowania jest kontrola siły nacisku. Wbrew pozorom jest to przydatne nie tylko dla osób, które nie miały dotychczas styczności z elektrycznymi modelami, ale dla wszystkich użytkowników. Niemal każdemu z nas może zdarzyć się nadmierne szczotkowanie, co może skutkować podrażnieniem, a nawet zapaleniem dziąseł. Wówczas, zapala się żółta dioda, a my - odczuwamy wibracje, co pozwala na automatyczną reakcję.

Nandme 8000 - dostosuj pracę do własnych potrzeb

Szczoteczka wykonuje aż 41 tys. obr/min., a skuteczne usuwanie płytki nazębnej jest możliwe dzięki nowej technologii Class 4.0 Magnetic Levitation Sonic Motor. Tak jak w przypadku modelu NX7000, model posiada 5 trybów pracy, timer (2-minutowe odliczanie) oraz przypomnienie o zmianie miejsca szczotkowania co 30 sekund. Główka z włosiem Dupont wystarcza na około 3 miesiące użytkowania - w zestawie znajdziemy aż 12 sztuk.

Obydwa modele są wodoodporne i cechują się klasą IXP7. Pojemne akumulatory pozwalają zapomnieć o ładowaniu na znacznie dłużej, niż w przypadku większości szczoteczek dostępnych na rynku. Jest to wygodne nie tylko podczas codziennego szczotkowania, ale również na wakacjach i w podróży, kiedy to nie mamy zbyt dużych możliwości bagażowych lub zasilanie jest najprościej ujmując - niemożliwe.

Problemy z zębami? Te szczoteczki elektryczne Nandme mogą pomóc - nawet 365 dni na jednym naładowaniu!

Nowe modele od Nandme - gdzie kupić?

Model Nandme NX7000 znajdziesz pod tym linkiem, w cenie ok. 171 zł 137 zł. Promocja będzie obowiązywać wyłącznie w okresie od 13.02-17.02. Szczoteczkę elektryczną Nandme NX8000 kupisz pod tym linkiem, w cenie ok. 186 zł.