Process Lasso - nowe wydanie użytecznej aplikacji

W sierpniu zaprezentowałem naszym czytelnikom Process Lasso w wydaniu 6.9.1.0. Dziś ukazała się wersja 7.0.4, która przynosi liczne usprawnienia.

Na początek przypomnę, że Process Lasso to narzędzie pozwalające na dokładny wgląd w procesy działające w tle. Przyda się to szczególnie w sytuacji, gdy maszyna zaczyna działać wolno. Może to świadczyć między innymi o aktywnych procesach w tle, które korzystają z zasobów pamięci operacyjnej oraz procesora. Po uruchomieniu aplikacji zostają wyświetlone wszystkie tego typu elementy wraz z informacjami na ich temat. Znajduje się w nich dostawca danej usługi, użycie zasobów, a także obszar działania. Potencjalnie szkodliwe lub niebezpieczne oznaczane są na czerwono.

Process Lasso - nowe wydanie użytecznej aplikacji

Process Lasso w wydaniu 7.0.4 to liczne usprawnienia aplikacji. Poprawie uległy między innymi języki lokalizacji, dodano nowe procesy do listy potencjalnych zagrożeń, a także zmieniono kilka elementów w interfejsie użytkownika. Aplikacja jest dostępna w osobnych wydaniach dla systemów 32- i 64-bit. Obie można znaleźć na naszej stronie. Process Lasso dla systemów 32-bit można pobrać TUTAJ, a dla systemów 64-bit z tej strony.

Zobacz również:

  • Samsung znów wygrywa niechlubny ranking. Chodzi o smartfony z Galaxy.