Producent Iron Mana nakręci Mass Effect?

Filmy wzorowane na grach komputerowych zawsze wzbudzały wiele emocji. Niestety, w większości tych negatywnych. Dobre produkcje tego typu można bowiem zliczyć na palcach jednej ręki. Miejmy nadzieję, że w przypadku Mass Effect będzie inaczej.

Na konferencji producentów gier w Austin, jaka odbyła się w tym tygodniu, BioWare prezentowało filmowe techniki jakie zastosowano przy produkcji gry Mass Effect. Przerywniki filmowe miały za zadanie uatrakcyjnić rozgrywkę.

Producent Iron Mana nakręci Mass Effect?

Wszystko wskazuje na to, że już niedługo fani będą mogli podziwiać pełnometrażową produkcję wzorowaną na tym tytule. Serwis Variety podaje, że były prezes Marvela, Avi Arad, nabył prawa do ekranizacji dzieła BioWare.

Zobacz również:

  • Pan Samochodzik i Templariusze. Nowy film wkrótce w serwisie Netflix! Data premiery i zwiastun
  • Hogwarts Legacy - czy w grze pojawi się Harry Potter?

Niestety, film znajduje się na razie na bardzo wczesnym etapie produkcji. Twórcy poszukują scenarzysty, reżysera oraz odpowiedniej wytwórni filmowej. Nieznani są również aktorzy jacy mają wziąć udział w ekranizacji dzieła.

Warto zauważyć, że Avi Arad ma już pewne doświadczenie w kręceniu filmów opartych na grach komputerowych. Wystarczy wspomnieć chociażby o EverQuest, Lost Planet. Dodatkowo producent ten brał udział w ekranizacji dwóch popularnych komiksów - Spidermana oraz X-Mena.

Electronic Arts (wydawca Mass Effect) oraz BioWare, nie zdecydowały się na razie na skomentowanie tej sprawy.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: