Producent Plusssza otworzył portal studencki NaHarvard.pl

Serwis na temat studiowania w Stanach Zjednoczonych to najnowsze dzieło marketingowców Plusssz Active. Właściciel znanej marki chce w ten sposób wypełnić niszę wśród polskich portali studenckich. Na nowej stronie znaleźć można wiele informacji o tym, jak dostać się na amerykańską uczelnię i jak zacząć życie za wielką wodą. Jest tu też mnóstwo wykładów wideo prowadzonych przez amerykańskich profesorów.

Stary kawał mówi, że turysta w Nowym Jorku zapytał sprzedawcę precelków: Jak dostać się do Carnegie Hall?, a ten odpowiedział: Ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć! Coś w tym jest, prawda? W sztuce, w sporcie i w nauce - wszędzie bardzo ważna jest ciężka, systematyczna praca. Z drugiej strony, kilka porad pozwoli czasem znacząco ją skrócić i uchroni nas przed robieniem zupełnie niepotrzebnych rzeczy.

Taki jest też cel serwisu NaHarvard.pl, który dokładnie opisuje proces aplikowania do szkół wyższych w Stanach Zjednoczonych. Okazuje się, że by rozpocząć studia za oceanem, przygotowania trzeba rozpocząć już 18 miesięcy wcześniej. Teraz jest to o tyle łatwiejsze, że w kalendarium aplikacji na uczelnie w USA sprawdzić możesz krok po kroku, co dalej trzeba w tym kierunku zrobić.

Zobacz również:

  • To nie koniec kłopotów Huawei? Rząd USA chce kolejnych sankcji!
  • "Menedżer pokoju" w Teams - jak działa nowa funkcja?

Poza tym, serwis zawiera też wielką bazę amerykańskich uczelni i sporo porad na nurtujące tematy. Wśród nich oczywiście to, co studentów interesuje najbardziej: skąd zdobyć pieniądze? i jak wyglądają amerykańskie studia?.

Dodatkowo, serwis zawiera jeszcze podzielone tematycznie wykłady. Warto polecić choćby wykłady historyczne prof. Donalda Kagana.

NaHarvard.pl to ciekawa inicjatywa i godna polecenia forma marketingu w sieci. Po co kupować reklamy, skoro sami możemy sfinansować ciekawy serwis, który jeszcze lepiej wypromuje nasz produkt?

Zobacz też: 15 stron z wykładami wideo dla studentów