Produkt Roku 2005

Wybraliśmy produkty roku - urządzenia wyjątkowe, najlepsze pod względem rozwiązań technologicznych, lecz także wyjątkowo atrakcyjne cenowo.

Wybraliśmy produkty roku - urządzenia wyjątkowe, najlepsze pod względem rozwiązań technologicznych, lecz także wyjątkowo atrakcyjne cenowo.

Produkt Roku 2005
Co roku przez redakcyjne laboratorium przewijają się nie setki, lecz tysiące produktów. Staramy się dogłębnie sprawdzić jak największą ich liczbę, a wszystkie poddawane są testom i ocenom wynikającym z jednoznacznych i rzetelnych procedur testowych. Dzięki temu możemy z czystym sumieniem polecać co miesiąc dziesiątki interesujących i wartościowych urządzeń z najróżniejszych asortymentów. Na ośmiu kolejnych stronach znajdziesz urządzenia, które zdaniem redakcji, zasłużyły na to bardzo istotne wyróżnienie - Produkt Roku 2005. Decydując się na kupno któregokolwiek z wyróżnionych urządzeń, możesz być pewny, że nie wybierasz kota w worku. To produkty wyjątkowe, które doskonale wypadły w redakcyjnych testach i wywarły na nas największe wrażenie.

Ograniczyliśmy się do kilkunastu najistotniejszych, naszym zdaniem, kategorii sprzętowych. Jeśli nie znalazłeś wśród nich typów urządzeń, które cię interesują, to nic straconego. Najlepsze urządzenia we wszystkich testowanych przez redakcję kategoriach znajdują się w rankingach TOP 10, które przedstawiamy na płytach dołączonych do każdego wydania. W minionym roku po raz kolejny mieliśmy do czynienia z ogromnym przełomem technologicznym, wprowadzeniem wielu rewolucyjnych wręcz rozwiązań, których zadaniem jest ułatwienie i uprzyjemnienie codziennej pracy. Wprowadzono procesory wielordzeniowe, które obecnie nie są jeszcze w pełni doceniane, lecz już w nadchodzącym roku zaczną grać pierwsze skrzypce. Programiści w tym pomogą, co możemy zagwarantować, znając ich długofalowe plany. Firmy produkujące karty graficzne zaprezentowały platformy mogące obsługiwać dwie karty graficzne jednocześnie. To także ogromny postęp, który nie tylko pozwala na szybsze podążanie w kierunku odwiecznego celu - kreacji fotorealistycznego środowiska graficznego, lecz również zwiększa elastyczność konfiguracji peceta. Takich przełomowych, naszym zdaniem, rozwiązań było w roku 2005 więcej, a zastosowano je w produktach, o których piszemy na kolejnych stronach.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: