Produkt roku 2006 - sprawdź, co warto kupić!

Przez nasze laboratorium testowe co roku przewijają się setki (jeśli nie tysiące) najróżniejszych produktów. Wyniki ich testów prezentujemy oczywiście na bieżąco, w kolejnych numerach naszego magazynu oraz na stronie WWW - jednak niektóre z nich warte są, naszym zdaniem, szczególnego wyróżnienia. Te szczególnie godne polecenia urządzenia czy oprogramowanie zwykliśmy nazywać "Produktem roku" - właśnie teraz, jak co roku, prezentujemy Wam nasze propozycje.

Produkt roku 2006 - sprawdź, co warto kupić!
Zapraszamy Was serdecznie do udziału w plebiscycie. To od Was zależy jak ostatecznie poszczególne produkty wypadną w rankingu. Wyboru można dokonywać spośród urządzeń nominowanych do prestiżowego miana Produktu Roku przez redakcję magazynu PC World oraz przez producentów sprzętu. Na podstawie głosów internautów przyznany zostanie jeden tytuł Produktu Roku, drugi zwycięzca plebiscytu zostanie wyłoniony w wyniku wewnątrzredakcyjnego głosowania.

Produkt roku 2006 - sprawdź, co warto kupić!

Produkt Roku 2006

Internauci mogą oddawać głosy na wybrane produkty za pośrednictwem specjalnego formularza dostępnego na stronie Produkt Roku 2006. Głosowanie trwa do 13 listopada 2006 r. do godz. 24:00, czyli przez pełne 14 dni. Po zakończeniu plebiscytu i podliczeniu głosów zaprezentujemy zestawienia najlepszych produktów roku z podziałem na 1., 2. i 3. miejsce w kategoriach "Wybór czytelników" i "Wybór redakcji". Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 16 grudnia 2006 r. w numerze 1/2007 magazynu "PC World".

Warto przypomnieć, że "Produkty Roku" nasza redakcja wspólnie z czytelnikami wybiera nie po raz pierwszy - zachęcamy do zapoznania się z wynikami plebiscytów wcześniejszych z kilku poprzednich lat:

Wyniki Produktu Roku 2005

Wyniki Produktu Roku 2004

Wyniki Produktu Roku 2003

Wyniki Produktu Roku 2002

Podobne zestawienie najciekawszych produktów przygotowują również nasi koledzy z amerykańskiego PC Worlda - szczegółowe omówienie ostatniej edycji plebiscytu znaleźć można w naszym tekście "100 najlepszych produktów 2005 r.".

Produkt roku 2006 - sprawdź, co warto kupić!

Acer Aspire 5612WLMi - jedna z nagród w konkursie

Warto podkreślić, że na uczestników głosowania czekają atrakcyjne nagrody - do wygrania są m.in. komputer przenośny Acer Aspire 5612WLMi, monitor LCD iiyama ProLite E2200WS, monitor LCD BenQ FP71G+, drukarka Oki oraz Konica Minolta, UPS ETA 520, pendrive'y oraz zestawy głośników firmy Apollo, adaptery D-Link Skype DPH-50U, myszy A4Tech X-750F, zestawy do zdalnego sterowania komputerem MAXTER oraz oprogramowanie - m.in. TrustPort Workstation, ABBYY FineReader 8.0 Professional Edition, AVG Internet Security, AVG Anti-Malware, AVG Anti-Spyware, Diskeeper Professional 2007 oraz Directory Opus 8. Sponsorami nagród są firmy Acer Computer GmbH Przedstawicielstwo w Polsce, iiyama Polska Sp. z o.o, Apollo Electronics Sp.z o.o., Auto ID Polska Sp. z o.o., BenQ, Elmak, OKI Printing Solutions, Megabajt, Quantus Technology, SPEiI "ETA", TTS Company Sp. z o.o., D-Link oraz Konica Minolta.

Pełną listę nagród (wraz z ich szczegółowymi opisami) znaleźć można na stronie konkursowej.