Profesjonalny skaner negatywowy Epsona

Na rynek trafił nowy skaner Epson Perfection 4990 Photo o podwyższonej gęstości optycznej, wynoszącej maksymalnie 4,0 D. Oferowana rozdzielczość to 4800 x 9600 ppi.

Epson Perfection 4990 Photo

Epson Perfection 4990 Photo

Możliwa jest reprodukcja filmu 35 mm nawet w formacie DIN A1, zaś szybkość skanowania przewyższa szybkość poprzednika Epson 4870 Photo nawet do 40 procent. Epson Perfection 4990 Photo potrzebuje mniej niż minutę na zeskanowanie filmu negatywowego 35 mm z rozdzielczością 2400 ppi. Dzięki ruchomej przystawce do materiałów przezroczystych, o jasności wyższej o 20 procent, urządzenie skanuje materiały filmowe od małoobrazkowych do dużych formatów, niezależnie od skanowania zdjęć i dokumentów w formacie do A4. Ponadto, powiększony obszar skanowania przystawki do materiałów przezroczystych oszczędza miejsce, umożliwiając jednoczesną digitalizację do 20 przezroczy. Wbudowana w pokrywę dioda LED informuje na bieżąco o postępie skanowania.

W trakcie skanowania zdjęć za pomocą Epson Perfection 4990 Photo możliwa jest również poprawa ich wyglądu. Ulepszona, dwupoziomowa technologia Digital ICETM automatycznie usuwa pyłki i zarysowania. Ponadto, oprogramowanie Epson Scan Software przywraca wyblakłym zdjęciom żywe kolory. Wyposażenie skanera Epson Perfection 4990 dopełnia wszechstronne oprogramowanie do skanowania i przetwarzania obrazów Silverfast SE 6.

Urządzenie oferowane jest w cenie 2288 zł brutto.


Zobacz również