Program partnerski Nazwa.pl - nagrody i prowizje do 50%

Firma hostingowa i rejestrator domen nazwa.pl, ogłosiła warunki nowego programu partnerskiego. Oferta pozwala na osiąganie wysokich przychodów dzięki polecaniu cenionych na rynku produktów hostingowych.

Wysokie prowizje i atrakcyjne nagrody

Nazwa.pl w swoim nowym programie partnerskim stawia na przejrzyste zasady i wysokie prowizje dla partnerów. Wystarczy polecić dowolną usługę z oferty nazwa.pl aby otrzymać prowizję w postaci 50% jej wartości. Co niezwykle istotne prowizje nie są jednorazowe. Uczestnik programu otrzyma również 50% wartości z pierwszego przedłużenia usługi oraz 25% ze wszystkich kolejnych przedłużeń. Dzięki temu możliwe jest zbudowanie stałej bazy odbiorców usług, którzy będą zapewniać stałe wpływy przez długie lata.

Ponadto dostawca usług przewidział jednorazową nagrodę specjalną w wysokości 100 zł. Warunkiem jej otrzymania jest dokonanie rejestracji i zawarcie umowy przez pierwszego poleconego klienta o statusie firma.

Dodatkowo przy okazji startu nowego programu partnerskiego, nazwa.pl przygotowała konkurs dla uczestników. Wystarczy skutecznie polecić przynajmniej 1 usługę z oferty nazwa.pl aby otrzymać nagrodę gwarantowaną w postaci karty CDA.pl Premium z dostępem na okres 3 miesięcy.

Trzech polecających z największą liczbą punktów w programie może ponadto liczyć na otrzymanie atrakcyjnej nagrody rzeczowej:

  • I Miejsce - Apple MacBook Air 13,3’’ z dwurdzeniowym procesorem Intel Core i5 1,8 Ghz, 8 GB pamięci RAM i dyskiem SSD o pojemności 128 GB
  • II Miejsce - Apple iPad Pro 11 w wersji Wi-Fi z 64 GB pamięci
  • III Miejsce - Apple iPhone XS w wersji 64 GB

Konkurs potrwa do 31 marca 2019 roku. Liczba nagród gwarantowanych jest limitowana do 100 000 sztuk.

Program obejmuje sprawdzone produkty

Nazwa.pl jest liderem na polskim rynku. Podstawowe produkty jak rejestracja domen i usługi hostingowe cieszą się dużym zaufaniem wśród klientów. Firma stale poszerza swoją ofertę niejednokrotnie wyznaczając rynkowe standardy i pełniąc rolę pioniera innowacji. Wśród produktów można odnaleźć nowoczesne usługi chmurowe, serwery VPS z dyskami NVMe, a także rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa.

Warunki przystąpienia do programu

Program partnerski jest skierowany do obecnych i nowych klientów nazwa.pl. Zależnie od profilu działalności i aktualnych potrzeb program może być traktowany jako stałe źródło dodatkowych przychodów lub okazja do jednorazowego zarobku. Skorzystają z niego zarówno profesjonaliści od kreacji internetowych polecający rozwiązania swoim klientom, jak również prywatni użytkownicy pragnący zarekomendować nazwa.pl przyjaciołom i znajomym.

- Jesteśmy świadomi, że wielu klientów od dawna poleca usługi w nazwa.pl, dlatego teraz postanowiliśmy się zrewanżować i nagrodzić ich za lojalność wobec naszej marki. Wprowadzony przez nazwa.pl Program Partnerski oferuje najwyższe na rynku prowizje, wypłacane bez ograniczeń czasowych przez cały okres trwania programu!

Powiedział Krzysztof Cebrat, prezes zarządu nazwa.pl

Wszelkie formalności związane z przystąpieniem do programu partnerskiego można wykonać przez Panel Klienta w nazwa.pl Chcąc polecić usługę, należy podać swój login potencjalnemu klientowi, z zastrzeżeniem aby podał on go w odpowiednim polu formularza rejestracyjnego. Za polecenie uzyskuje się punkty, które wymienne są na środki pieniężne. Punkty naliczane są chwili opłacenia faktury za poleconą usługę. Wypłata środków jest dokonywana już w 24 godziny od dokonania zlecenia wypłaty.

Szczegóły można znaleźć na stronie programu partnerskiego nazwa.pl.