Programowanie serwisów WWW w Ruby on Rails - szkolenie PC World

Termin najbliższego szkolenia pt."Programowanie serwisów WWW w Ruby on Rails" to 30 sierpnia w godzinach 13 - 16. E-seminarium zostało przygotowane przez PC World we współpracy z Birdcore. Do 19 sierpnia obowiązuje specjalna, 25% zniżka.

Programowanie w serwisach www w Ruby on Rails

Szkolenie skierowane jest do wszystkich osób pragnących nauczyć się podstaw programowania w Ruby on Rails, a w szczególności do programistów i administratorów. Środowisko RoR umożliwia tworzenie aplikacji internetowych takich jak sklepy online, serwisy społecznościowe, serwisy zarządzania treścią i inne. Aplikacje stworzone w Rails to m.in. Blip, Groupon czy Twitter.

W planie wydarzenia m.in. wyjaśnienie zagadnień teoretycznych takich jak: model, widok i kontroler, tworzenie modelu Post, dodawanie rejestracji użytkowników, budowanie zależności między obiektami czy wyszukiwanie postów.

Szkolenie poprowadzi Przemysław Adamowicz - ekspert z Birdcore. Szczegółowy plan, opis szkolenia oraz rejestracja na stronie idg.netevents. Cena eSeminarium to jedynie 244,77 zł z VAT. Przy rejestracji do 19 sierpnia specjalna zniżka w wysokości 25%. Po zakończonym szkoleniu uczestnicy otrzymają certyfikaty uczestnictwa oraz prezentację przygotowaną przez prowadzącego.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: