Programuj z Helionem na Androida. Darmowy rozdział

Przez najbliższe kilka tygodni na naszych łamach naszego portalu AndroidLife pojawiać się będą specjalnie dla Was kolejne, darmowe rozdziały książki o programowaniu na Androida. Pierwszy z nich prezentujemy już dziś.


Autorzy: S. Conder, L. Darcey

Data wydania: 2011/09

Stron: 832

Cena: 149.00 zł

Tłumaczenie: Piotr Rajca

ISBN: 978-83-246-3349-4

Format: 170x230

Oprawa: twarda

Tytuł oryginału:

Android Wireless Application Development (2nd Edition)

Więcej informacji w witrynie wydawnictwa

Tytuł tej pozycji to "Android. Programowanie aplikacji na urządzenia przenośne. Wydanie II". Wydana została nakładem wydawnictwa Helion we wrześniu tego roku, jest więc aktualna na tyle, na ile może być literatura poświęcona tak szybko zmieniającej się dziedzinie. Autorami są Shane Conder oraz Lauren Darcey. "Android..." To potężny zbiór wiedzy zawierający się na ponad 800 stronach, a z jego częścią możecie zapoznać się już dziś. Pierwszy z darmowych rozdziałów dotyczy animacji przejść. Na łamach naszego serwisu będą się ukazywać także kolejne rozdziały. Kolejny będzie dotyczył zasad wyświetlania i operacji na grafice rastrowej.

Darmowy rozdział

Darmowy rozdział dostępny jest w tym miejscu, w naszej witrynie poświęconej w całości mobilnemu systemowi od Google.

Zobacz również:

  • Recenzja: Recenzja Nothing Phone (2): Nic nowego

Opis książki

“Wyczerpujący przewodnik, gruntownie zaktualizowany w oparciu o najnowszą wersję Android SDK i najlepsze techniki programowania! Gdy w 2008 roku Google opublikował Androida, rynkiem telefonów komórkowych wprawdzie nieco zatrzęsło, ale nikt nie spodziewał się, że ta platforma aż tak poważnie zagrozi takim gigantom mobilnych systemów operacyjnych, jak iOS Apple, Windows Mobile, Symbian czy RIM BlackBerry. (...) potrzeba coraz więcej ludzi specjalizujących się w programowaniu aplikacji na tę fascynującą, darmową i otwartą platformę mobilną."


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: