Programy.idg.pl - pełna prędkość za darmo

Pod nazwą programu znajduje się wielki przycisk POBIERZ. Po wciśnięciu przeniesiesz się do strony wyboru trybu pobierania. W tej chwili są dostępne trzy bezpłatne metody:

- Premium Download - obecnie podstawowy sposób pobierania aplikacji z serwisu. Najszybsza metoda pobierania plików o niewielkim lub średnim rozmiarze. Jeśli posiadasz dostęp szerokopasmowy do Internetu to prawdopodobnie wykorzystasz pełną przepustowość swojego łącza.

- P2P Download - pobieranie plików za pomocą sieci bezpośredniej wymiany. Idealne rozwiązanie do ściągania dużych obrazów ISO, które mają pojemność ponad 2 GB. Im więcej użytkowników pobiera dany plik, tym wyższe osiągają transfery.

- Zasób zewnętrzny - ze względu na brak możliwości umieszczenia niektórych plików na naszym serwerze lub konieczność wypełniania formularzy na stronach producenta część programów jest pobierana bezpośrednio ze strony producenta.

Zgłaszanie programów

Jeśli chciałbyś umieścić swój program w naszym serwisie wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy, dostępny na naszej stronie. Po uzupełnieniu kilku pól związanych z opisem aplikacja zostanie opublikowana na stronie w przeciągu kilku dni.