Programy.idg.pl - pełna prędkość za darmo

Postanowiliśmy zlikwidować usługę Premium Download, a raczej zrezygnowaliśmy z opłat za szybkie pobieranie plików. Teraz jest za darmo i z pełną prędkością łącza internetowego! Ponad 18 tysięcy programów i gier dla systemu Windows, Linux, Mac OS X w serwisie programy.idg.pl czeka na Ciebie. Dema, pełne wersje, shareware, trial - to wszystko na wyciągnięcie ręki. Bez ściemy, bez limitu, natychmiast - programy.idg.pl.

Największy polski serwis z oprogramowaniem, który codziennie odwiedza grubo ponad 100 tysięcy użytkowników teraz został całkowicie otwarty dla wszystkich. Przypomnijmy, że od kilku lat pobieranie programów wiązało się z wyborem - szybciej lub za darmo.

programy.idg.pl

Programy.idg.pl - pełna prędkość za darmo

Słoń "zasysa" programy

Usługa Premium Download oferowała pełną prędkość pobierania plików, możliwość korzystania ze specjalnych programów (tzw. menedżerów pobierania plików) usprawniających proces "downloadu" jednak skorzystać z niej mogli tylko wybrańcy, którzy posiadali specjalny abonament. Reszta musiała wysyłać kody SMS za kilka złotych, aby otrzymać szybki dostęp do naszego serwera przez 24 godziny. Alternatywą był Basic Download - całkowicie bezpłatny lecz obwarowany wieloma ograniczeniami sposób pobierania ulubionych programów i gier. Jego największą wadą była ograniczona przepustowość pasma, brak możliwości pobierania wielu plików jednocześnie i kłopoty związane z menedżerami plików.

Programy.idg.pl - pełna prędkość za darmo

Żegnajcie SMSy...