Programy.idg.pl - pełna prędkość za darmo

Postanowiliśmy zlikwidować usługę Premium Download, a raczej zrezygnowaliśmy z opłat za szybkie pobieranie plików. Teraz jest za darmo i z pełną prędkością łącza internetowego! Ponad 18 tysięcy programów i gier dla systemu Windows, Linux, Mac OS X w serwisie programy.idg.pl czeka na Ciebie. Dema, pełne wersje, shareware, trial - to wszystko na wyciągnięcie ręki. Bez ściemy, bez limitu, natychmiast - programy.idg.pl.

Największy polski serwis z oprogramowaniem, który codziennie odwiedza grubo ponad 100 tysięcy użytkowników teraz został całkowicie otwarty dla wszystkich. Przypomnijmy, że od kilku lat pobieranie programów wiązało się z wyborem - szybciej lub za darmo.

programy.idg.pl

Słoń "zasysa" programy

Słoń "zasysa" programy

Usługa Premium Download oferowała pełną prędkość pobierania plików, możliwość korzystania ze specjalnych programów (tzw. menedżerów pobierania plików) usprawniających proces "downloadu" jednak skorzystać z niej mogli tylko wybrańcy, którzy posiadali specjalny abonament. Reszta musiała wysyłać kody SMS za kilka złotych, aby otrzymać szybki dostęp do naszego serwera przez 24 godziny. Alternatywą był Basic Download - całkowicie bezpłatny lecz obwarowany wieloma ograniczeniami sposób pobierania ulubionych programów i gier. Jego największą wadą była ograniczona przepustowość pasma, brak możliwości pobierania wielu plików jednocześnie i kłopoty związane z menedżerami plików.

Żegnajcie SMSy...

Żegnajcie SMSy...